Magda Mielcarz: Zbankrutowałam. Miałam załamanie

.

Jest jedną z najpiękniejszych Polek. Na co dzień mieszka w Los Angeles. Ma bogatego męża, ale jak sama mówi nie korzysta z tego. Magda Mielcarz - modelka i aktorka.

Mielcarz udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!". Przyznała, że dziś czuje się jak w raju, bo mam córeczkę i kochającego męża, ale nie zawsze tak było:

Bardzo dużo - mówi Magda na pytanie "Czy miałaś jakieś momenty załamania?". - Raz autentycznie zbankrutowałam. Kupiłam mieszkanie w Warszawie, które wymagało  kolosalnego remontu i drugie tyle za to zapłaciłam. Do tego musiałam się utrzymywać. Pracowałam w modelingu, jednocześnie chodziłam do szkoły. Żeby więcej zarabiać, musiałabym więcej pracować, ale wtedy wyrzuciliby mnie ze szkoły. A więc koło się zamykało. Ledwo wiązałam koniec z końcem. Dlatego jest dla mnie tak ważne, żeby zawsze móc zarabiać.

 

Polecamy cały wywiad z Magdą w "Vivie!"

Mrock

Zobacz także:

Rok 2007: Woliński był z Mielcarz?

Mielcarz uczy córkę polskiego

5 najśmieszniejszych cytatów Magdy Mielcarz

Więcej o:
Komentarze (31)
Magda Mielcarz: Zbankrutowałam. Miałam załamanie
Zaloguj się
 • smirnoff

  Oceniono 13 razy 9

  Kupiła za drogie mieszkanie i "ledwo wiązała koniec z końcem" i to wg. Mielcarz jest "autentyczne bankructwo"... Kolejna idiotka z kolorowego pisemka.

 • lenore

  Oceniono 14 razy 8

  "Ma bogatego meza ,ale z tego nie korzysta". Czysty przypadek,ze takie babki jak ona,czy Joanna Krupa nie wychodza za np informatyka, policjanta, czy urzednika panstwowego.

 • blacke

  Oceniono 12 razy 8

  Ach, biedactwo, ledwo co wiązała koniec z końcem we własnym, świeżo wyremontowanym mieszkaniu... Cóż za tragedia! Niech WOŚP następnym razem gra dla niej!

 • balomano

  Oceniono 11 razy 5

  Zawsze można zarabiać dupą

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 5

  no tragedia-tepa pani i bzdety opowiada

 • szary212

  Oceniono 4 razy 4

  Oj kolo75 - chętnie byśmy też i z majętnymi "krajowcami", ale jest ich 5 w całym kraju

 • fanstonsow

  Oceniono 10 razy 4

  popłakałem się nad jej losem. biedactwo.

 • azlotko

  Oceniono 6 razy 4

  A to ciekawe jak zarabia i nie korzysta z pieniedzy meza, bo podobno jest w domu z dzieckiem...placi jej za bycie zona? czy tylko przyjmuje prezenty?

 • heraldek

  Oceniono 11 razy 3

  Bankrutowalam wiec Amerykaninowi dupe dalam....Amen....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX