Zmarła Karin Stanek

.
Zmarła Karin Stanek Jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60. zmarła w niemieckim szpitalu Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenki "Jedziemy autostopem" - zmarła w jednym z niemieckich szpitali Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenek "Jedziemy autostopem" i "Chłopiec z gitarą" - zmarła we wtorek w jednym z niemieckich szpitali. Piosenkarka chorowała na zapalenie płuc, zmarła po trzytygodniowym pobycie w szpitalu w Niemczech, gdzie mieszkała od 1976 roku. Karin Stanek urodziła się 18 sierpnia 1943 (lub 1946) roku w Bytomiu w rodzinie górniczej. Na scenie zadebiutowała w 1962 roku piosenką "Jimmy Joe". W tym samym roku została wokalistką grupy "Czerwono-czarni". Największe sukcesy odnosiła w latach 60. Wylansowała takie przeboje jak: "Jedziemy autostopem" "Chłopiec z gitarą", "Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar".

Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenek "Jedziemy autostopem" i "Chłopiec z gitarą" - zmarła we wtorek w jednym z niemieckich szpitali.

Piosenkarka chorowała na zapalenie płuc, zmarła po trzytygodniowym pobycie w szpitalu w Niemczech, gdzie mieszkała od 1976 roku.

Karin Stanek urodziła się 18 sierpnia 1943 (lub 1946) roku w Bytomiu w rodzinie górniczej. Na scenie zadebiutowała w 1962 roku piosenką "Jimmy Joe". W tym samym roku, została wokalistką grupy "Czerwono-czarni". Największe sukcesy odnosiła w latach 60.wylansowała takie przeboje jak: "Jedziemy autostopem" "Chłopiec z gitarą","Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar".

Pamiętacie przeboje Karin?


 

Aik

 

Zobacz także:

Zginęła znana stylistka

Wróżka przepowiedziała Kolbergerowi datę śmierci

Gwiazdy żegnały Krzysztofa Kolbergera

Więcej o:
Komentarze (22)
Zmarła Karin Stanek
Zaloguj się
 • fergalex

  Oceniono 4 razy 4

  Koleżanka mojej cioci. Rest in peace [*]

 • feela

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Karin Stanek miała super piosenki :) "Na Zawsze w Naszych Sercach" [*]

 • dmm

  Oceniono 6 razy 4

  dokładnie. Najlepsze, największe talenty odchodzą bardzo szybko (za szybko) a zostają stwory typu Dody.

 • ciociosan

  Oceniono 4 razy 4

  <*> szkoda ,że prawdziwe talenty odchodzą, a pozostają nam celebryci

 • elda22

  Oceniono 3 razy 3

  oj nie :( przy muzyce Stanek bawiła się moja mama, ciocia a później nawet i ja bo moja wych w przedszkolu bardzo lubiła puszczać nam jej piosenki na zajęciach ruchowych :) kurna, piosenki z tamtych lat mają z sobie i życie i pazur i melodię i tekst! a teraz już się nawet nie pamięta hitu wakacyjnego sprzed roku! Karin i inne gwiazdy z jej lat na długo zostaną w przynajmniej mojej pamięci :)

 • zebra20

  Oceniono 3 razy 3

  Współczuję rodzinie :( kojarzy m isię z czasami wojny domowej i chłopaka z gitarą ;)

 • terera

  Oceniono 3 razy 3

  znam z opowiadan mojej mamy...to byly piekne czasy i nie zapomniana muzyka

 • dmm

  Oceniono 3 razy 3

  "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

 • toj

  Oceniono 3 razy 3

  @ ciociosan-masz rację ,szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX