Zmarła Karin Stanek

.
Zmarła Karin Stanek Jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60. zmarła w niemieckim szpitalu Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenki "Jedziemy autostopem" - zmarła w jednym z niemieckich szpitali Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenek "Jedziemy autostopem" i "Chłopiec z gitarą" - zmarła we wtorek w jednym z niemieckich szpitali. Piosenkarka chorowała na zapalenie płuc, zmarła po trzytygodniowym pobycie w szpitalu w Niemczech, gdzie mieszkała od 1976 roku. Karin Stanek urodziła się 18 sierpnia 1943 (lub 1946) roku w Bytomiu w rodzinie górniczej. Na scenie zadebiutowała w 1962 roku piosenką "Jimmy Joe". W tym samym roku została wokalistką grupy "Czerwono-czarni". Największe sukcesy odnosiła w latach 60. Wylansowała takie przeboje jak: "Jedziemy autostopem" "Chłopiec z gitarą", "Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar".

Karin Stanek - jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 60., znana m.in. z piosenek "Jedziemy autostopem" i "Chłopiec z gitarą" - zmarła we wtorek w jednym z niemieckich szpitali.

Piosenkarka chorowała na zapalenie płuc, zmarła po trzytygodniowym pobycie w szpitalu w Niemczech, gdzie mieszkała od 1976 roku.

Karin Stanek urodziła się 18 sierpnia 1943 (lub 1946) roku w Bytomiu w rodzinie górniczej. Na scenie zadebiutowała w 1962 roku piosenką "Jimmy Joe". W tym samym roku, została wokalistką grupy "Czerwono-czarni". Największe sukcesy odnosiła w latach 60.wylansowała takie przeboje jak: "Jedziemy autostopem" "Chłopiec z gitarą","Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar".

Pamiętacie przeboje Karin?


 

Aik

 

Zobacz także:

Zginęła znana stylistka

Wróżka przepowiedziała Kolbergerowi datę śmierci

Gwiazdy żegnały Krzysztofa Kolbergera