Łepkowska do Lisa: To "M jak miłość" utrzymuje twój program

.

W "Tomasz Lis na żywo" rozmawiano o słabej kondycji polskiej kinematografii. Ilona Łepkowska, scenarzystka "Och, Karol 2", uparcie broniła swojego nowego filmu. Gdy Tomasz Lis zarzucił jej, że robi tylko filmy komercyjne, scenarzysta zaatakowała jego program.

Program "Tomasz Lis na żywo" utrzymuje "M jak miłość" - powiedziała Ilona Łepkowska.

Lis szybko się odgryzł.

Mój program sam zarabia na siebie. To nie wszystko. Zarabia też na inne programy - powiedział Lis.

"M jak miłość" ogląda tak dużo widzów, że zyski z reklam pozwalają utrzymać również inne programy TVP. Być może program Lisa utrzymuje się sam, ale i tak "M jak miłość" zapewnia mu większą widownię.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kazimierz Kutz o "Och, Karol 2": To stręczycielstwo duchowe

Lis wraca do telewizji. Poprowadzi program kulinarny!

Więcej o:
Komentarze (41)
Łepkowska do Lisa: To "M jak miłość" utrzymuje twój program
Zaloguj się
 • 1ania112

  Oceniono 10 razy 10

  M jak miłość-to durny serial!!

 • cerrie

  Oceniono 8 razy 8

  Ta Ilona Łepkowska jest normalnie tak śmieszna, że nie wiem, czy z owego faktu należy się śmiać, czy płakać ;) No proszę ja was kto ogląda "M jak mdłości?" moi rodzice kiedyś to oglądali, ale potem jak się okazało, że w sumie nic właściwie w tym serialu się nie zmienia i od dawien dawna w kółko jest o tej samej rodzinie, to mama w końcu przestała to oglądać, a tata to już tylko z przyzwyczajenia jak nie ma nic innego w tv to odruchowo przełączy na to badziewie, ale też nie ogląda regularnie i jakoś z tego powodu nie płacze. No proszę ja was, czasem to już własnej rodziny tak się ma dość, że najchętniej to uciekłoby się od niej na bezludną wyspę by porządnie od niej odpocząć jak za bardzo da w kość, a co dopiero serial w którym nic tylko Mostowiakowie i Mostowiakowie i to przez wielkie g... Doprawdy jeśli ktoś ogląda te badziewia, to żal mi takich ludzi bo to znaczy, iż nie mają nic lepszego do roboty w życiu i jedyne co im pozostało to tylko tv i nudny serial. A ta Ilona Łepkowska niech trochę spuści z tonu, bo wcale nie jest taka genialna jak jej samej się wydaje, to ona tylko stara się wokół siebie sprawiać takie wrażenie, czyżby była za mało dowartościowana i ciągle w kółko wszystkim musi pokazywać, iż nie jest wielbłądem? To przykre, że ktoś może mieć tak wybujałą wyobraźnię na swój temat.

 • hanover

  Oceniono 8 razy 8

  Gdyby nie kilkusetysięczne gaże Łepkowskiej i Lisa i nie wiele mniejsze Mroczków to nikt na nikogo nie musiałby zarabiać.

 • toj

  Oceniono 7 razy 7

  A Łepkowskiej ,to przypadkiem nie spadło coś na łeb,bo pieprzy jak potłuczona.

 • reki334

  Oceniono 7 razy 7

  tylko komisja śledcza może wyjaśnić kto sfinansował "Och, Karol 2", a Komisja Episkopatu musi wyjaśnić dlaczego za pieniądze podatników-Katolików fifnanasuje się film promujący rozwiązłość, niewierność i pornografię (jeśli ewentualnie ktoś się podniecił oglądając wygibasy Muchy i Foremniak)

 • reki334

  Oceniono 7 razy 7

  a "M jak miłość" utzrymuje budżet państwa oraz tak zwany abonament

 • reki334

  Oceniono 6 razy 6

  TVP tylko w Warszawie zatrudnia 5000 osób, cały TVN 700, gdyby Łepkowska chciała utzrmać TVP ze swoich dzieł na zasadach wolnorynkowych, starczyłoby może na 3 dni działalności

 • mikado

  Oceniono 5 razy 5

  Łepkowska z pewnością przejdzie do historii: ani rosyjskim carom, ani pruskim władcom, ani Hitlerowi, ani Stalinowi nie udało się aż tak zniszczyć polskiej kultury i obniżyć poziomu intelektualnego Polaków, jak tej drobnej kobiecie.

 • eec2

  Oceniono 5 razy 5

  Autopromocję pani Łepkowska opanowała do perfekcji. Podczas programu padło też zdanie, że ona wie co Polacy chcą oglądać. Być może "M jak miłość" jest lokomotywą która ciągnie inne programy tvp, ale to nie znaczy że jest to serial wybitny. Gdyby w podobnych godzinach emisji puścić serial o podobnej tematyce, śmiem twierdzić, że również byłby 'hitem'. Podobnie jak "Klan", "Na dobre i na złe". Polskie przyzwoite seriale na poziomie najczęściej są robione na licencji z za granicy. "Ojciec Mateusz" "Usta, Usta" "Kasia i Tomek" "Camera Cafe". W czasach PRL powstawały o niebo lepsze polskie seriale niż to co serwuje mi pani Łepkowska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX