SheMoans vs. Magdalena Tul. Kto pojedzie na Eurowizję?

.

W weekend zaprezentowaliśmy wam 10 polskich kandydatów do konkursu Eurowizji (zobacz tutaj) Wysłuchaliście wszystkich propozycji i głosowaliście w naszej sondzie. Zarówno w waszym głosowaniu i w opinii znawców Eurowizji w ostatecznej rozgrywce liczą się tylko zespół SheMoans (52 % głosów) i Magdalena Tul (18 % głosów).

 

Pojedynek rozegra się więc między kobietami. Zarówno SheMoans jak i Magdalena mają energetyczne i żywe piosenki. Dziewczyny śpiewają po angielsku, z kolei Tul po polsku. Na kogo postawią Polacy? Przekonamy się już dziś po 20.00 na antenie TVP1. Wy możecie wybierać już teraz. Kto powinien pojechać? Wysłuchajcie dwóch najważniejszych piosenek jeszcze raz i zagłosujcie w naszej sondzie.
Aik

 

Zobacz także:

Poznaj polskich kandydatów na Eurowizję

Nowy klip ISIS GEE! WIDEO

Marcin Mroziński zagra w "Na dobre i na złe"

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2011?
Więcej o:
Komentarze (65)
SheMoans vs. Magdalena Tul. Kto pojedzie na Eurowizję?
Zaloguj się
 • ziomalstwo

  Oceniono 10 razy 6

  Jestem za P.Magdą Tul ! She Moans to marna kopia Lady Gagi.. Ta piosenka brzmi jak ,,Poker Face''! Na Eurowizji marnej kopii nikt nie kupi! W piosence ,,Jestem'' jest chociaż nie ściągnięta linia melodyczna!!! ;)

 • bartekie4

  Oceniono 5 razy 5

  ja się boje, żeby nie pojechała Gogola

 • wik20

  Oceniono 4 razy 4

  zgadzam się w 100% z blacke. My wybieramy piosenke dla Europy, nie zapominajmy o tym. Zauważcie, że nasze wybory jak do tej pory nie były trafne. Niestety, to nie jest konkurs na najlepszy głos, może był, ale gdy występowała Edyta Górniak.
  Teraz liczy się show, coś oryginalnego, niesamowitego. Coś takiego chcą oglądać europejczycy.
  Ale niestety nasz kraj jest bardzo zacofany, wyjedźcie za granicę, pójdźcie na imprezę z młodymi ludźmi innych narodowości, oni się potrafią bawić... u nas jest smęt, a w radio lecą same ballady.
  Magda ma świetny, głos i niezłą piosenkę, ale czym się wyróżni już tam w Niemczech? Bedzie tak samo jak z Lidią Kopanią... pojechała dziewczyna z fajnym głosem, i ciekawą piosenkę, ale wg Polaków. Innych to nie chwyciło.

 • list

  Oceniono 6 razy 4

  obojetnie kto pojedzie tam nic z tego nie bedzie.

 • dr.dildo

  Oceniono 8 razy 4

  Magdalena choćby z wyglądu jest całkiem ok - jak śpiewa to się nawet nie wypowiem, bo to nie mój target muzyczny. SheMoans za to...powinny swoje ulotki wtykać za szyby...

 • honia2212

  Oceniono 7 razy 3

  jawne OSZUSTWO! na wszystkich portalach wybór był między SheMoans a Tul, a tu sie okazuje że dziewczyny Szymona przegrywają i to z jakim kiepskim wynikiem! WYNIKI BYŁY USTAWIONE I MUSIAŁA WYGRAĆ DZIEWCZYNA Z TVP Z JAKIEJ TO MELODI!!!

 • rather

  Oceniono 5 razy 3

  Pojedzie Magda Tul- po wystepach na zywo okazala sie o wiele lepsza od shemoans

 • marivsz23

  Oceniono 3 razy 3

  Blacke dobry tekst :) Ja uważam, że stać nas na coś naprawdę lepszego, przecież mamy w Polsce tylu świetnych wokalistów i wokalistek z potężnymi głosami no i ludzi potrafiących zrobić show. Czemu nie kopiować??? Bo potem jest opinia o nas taka, że sami nie potrafimy wymyślić czegoś zajeb****** i tylko kopiujemy i przez to mamy kompleksy :)

 • bartekie4

  Oceniono 3 razy 3

  jeszcze nie oceniam bo chcę wysłuchać wykonań na żywo. Wydaję mi się że Magda sobie nie poradzi na żywo bo w nagraniu studyjnym już trochę piszczy nie wiem jak SheMoans bo może po prostu to dobry wytwór studyjny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX