Wiśniewski się żeni. Po raz czwarty!

.

Michał Wiśniewski, mimo dwóch rozwodów i trzeciego w trakcie, najwidoczniej nie stracił jeszcze wiary w miłość. Podobno dopiero Dominika dała mu radość życia dlatego jak podaje "Imperium TV", Michał zamierza wziąć ślub po raz czwarty.

 

Zakochani mają już błogosławieństwo ojca Dominiki - Apoloniusza Tajnera, który nie ma nic przeciwko związkowi. Podobno powiedział nawet, że Michał niedługo będzie góralem... Aby wkupić się w łaski teścia i przyszłej żony, Michał rozpoczął już naukę jazdy na nartach.

 

Ślub pary może być już w Wielkanoc, ale nie koniecznie w Wiśle tylko w Koniakowie. Świadkami będą brat Dominiki - Tomisław i nowa wokalistka Ich Troje - Jeanette Vik. Ciekawe, czy wśród gości znajdą się trzy poprzednie żony.

 

Czekamy na zdjęcia młodej pary.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Ania wraca do panieńskiego nazwiska

Wiśniewska: Po Michale niczego się już nie boję

Więcej o:
Komentarze (53)
Wiśniewski się żeni. Po raz czwarty!
Zaloguj się
 • grandet

  Oceniono 13 razy 9

  I znów strzeli parke dzieciaków i sie rozejdą. Tylko czy dziwacznych imion straszy dla potomków:D

 • izabela32a

  Oceniono 12 razy 8

  zamiast tych dziwnych lapek,oddajcie plusy i minusy,zdecydowanie byly lepsze

 • mika17

  Oceniono 11 razy 7

  Wszystko juz bylo. Za chwile na swiecie pojawi sie dwojka nowych malych Wisniewskich o dziwnych imionach, a potem tatusiowi milosc przejdzie...

 • barri

  Oceniono 7 razy 5

  pogrzało tę kobietę,chyba nie wie co robi!

 • olussiaa

  Oceniono 11 razy 5

  ...I zapewne pani Dominika zostanie piosenkarką, lub członkiem jakimśtam zespołu Ich Troje, a później, jak zechce zrobić solową karierę, to on się z nią rozwiedzie i znowu złapie inną... i znowu się rozwiedzie i znowu znajdzie inną. Będzie miał tyle dzieci, że ich wszystkich nie spamięta. I tak w kółko. Żal mi go.

 • aeris

  Oceniono 9 razy 5

  ja bym spytala - ciekawe czy wsrod gosci znajda sie trzy NASTEPNE zony. Biednym trzeba byc czlowiekiem, muszac na swiadka brac wokalistke ktora tak krotko jest w ichtroje

 • dr.dildo

  Oceniono 6 razy 4

  No przecież Ruda Małpa leci na kasę Polskiego Związku Narciarskiego, gdzie leśny dziadek Tajner grzeje stołek. Będzie miał Wiśniewski za co grać w pokera! No i przepieprzy w karty pieniądze na Małysza, Stocha, Kowalczyk i innych. A potem nagle miłość zgaśnie...bo swoją drogą jak można być z takim pasztetem jak nie dla pieniędzy???

 • hens

  Oceniono 8 razy 4

  To jak on te rozwody załatwia, myślałem że to problem ?
  A ten oszołom rozwód w sądzie załatwia z marszu,
  jakby tankował paliwo na stacji benzynowej.

 • vrona

  Oceniono 12 razy 4

  moim zdaniem wiśniewski jest obrzydliwy, a każda kretynka która się z nim wiąże jest tego warta. być może działa na te kobiety resztka pieniędzy, której wiśnia jeszcze nie przetracił w hazardzie, a może po prostu chcą za wszelką cenę udowodnić, że to one będą "tą jedyną", w domyśle ostatnią żoną czerwonego łba. niedobrze mi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX