Kazadi atakuje Lady Gagę!

.
Kazadi atakuje Lady Gagę Polskie gwiazdki nie maja litości dla Brytyjskiej wokalistki Patricia Kazadi skrytykowała utwór Lady Gagi "Born this way": Właśnie usłyszałam nowy singiel GaGi - przecież to hit Madonny z lat 80-tych "Express Yourself" Lady Gaga niezbyt długo cieszyła się spokojem po opublikowaniu w internecie jej najnowszego singla "Born this way". Do ofensywy przystąpiła nawet Patricia Kazadi, która na swoim profilu na Facebooku nie szczędziła słów krytyki dla twórczości Gagi: OSZALAŁAM! Właśnie usłyszałam nowy singiel Lady GaGi - przecież to hit Madonny z lat 80-tych "Express Yourself"... Wszystkie portale pytają czy będzie hit? Czy to najlepszy numer w jej karierze?... cóż za wiedza... Cóż za elokwencja! Patricia najwyraźniej nie zamierza kupować najnowszej płyty Gagi... Zgadzacie się z nią? Może rzeczywiście warto porównać oba utwory i zastanowić się nad ich podobieństwem.

Lady Gaga niezbyt długo cieszyła się spokojem po opublikowaniu w internecie swojego nowego singla "Born this way". Do ofensywy przystąpiła Patricia Kazadi, która na swoim profilu na facebooku napisała:

OSZALAŁAM! właśnie usłyszałam nowy singiel lady GAGI - przecież to hit madonny z lat 80-tych  "Express Yourself"... portale pytają czy będzie hit? czy to najlepszy numer w jej karierze?... cóż za wiedza...

Cóż za elokwencja! Patricia najwyraźniej nie zamierza kupować najnowszej płyty Gagi... Zgadzacie się z nią? Porównajcie obydwa utwory i napiszcie co myślicie!

 

 

 

Aik

Zobacz także:

Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Patrycja Kazadi

Kazadi śpiewa i strzela miny

Kazadi debiutuje jako prowadząca "YCD"

Więcej o:
Komentarze (129)
Kazadi atakuje Lady Gagę!
Zaloguj się
 • szaron_stoln

  Oceniono 10 razy 6

  Podobieństwo zauważalne, tyle tylko, że Gaga może Madonnie co najwyżej buty wyczyścić.

 • franiumaniu

  Oceniono 9 razy 5

  Nie jestem totalnym fanem Madonny, ale w porównaniu z nią Gaga brzmi jak kocie siki, które naśladują prawdziwą muzykę!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 8 razy 4

  Po co komentujecie tego szczura? Przzecież GaGa jest debilką i nikt tego nie zmieni!

 • mika17

  Oceniono 6 razy 4

  Bardzo podobne+ja tam slysze jeszcze kawalek z "Waterfalls" TLC. Ja zdecydowanie wole Madonne.

 • ctasek

  Oceniono 4 razy 4

  Słuchałem jednocześnie obu wykonań i muszę stwierdzić, że są prawie identyczne. Gaga śpiewa tylko trochę szybciej.

 • lishkins

  Oceniono 4 razy 4

  Niestety muszę się zgodzić z Patrycją Kazadi. Linia melodyczna jest bardzo podobna.

 • madziag

  Oceniono 6 razy 4

  No nawet podobne trochę :)

 • lambaluna

  Oceniono 6 razy 4

  Oczywiście, że Gaga czerpie z Madonny, piosenka NIE jest plagiatem, ale jest mocno inspirowana kawałkami Madonny, tak jak prawie każdy singiel Gagi. Podobnie teledyski i koncerty Gagi, jej image i maniera wokalna. Gaga to taka XXI-wieczna samozwańcza wersja Madonny.

 • aggula

  Oceniono 7 razy 3

  A kto to jest Lady Gaga ja się pytam ? Tzn ja wiem , że to jakaś gwiazdka, dla 13-latków to chyba nawet gwiazda, ale wszystko co robi , jak śpiewa i jak prowokująco wygląda jest zaczerpnięte z wczesniejszych dokonań innych gwiazd i gwiazdeczek. Mniej lub bardziej inteligentnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX