Ania wraca do panieńskiego nazwiska

.
Nowe życie Ani Świątczak Solowa kariera - tylko pod dawnym nazwiskiem Ania Wiśniewska po rozstaniu z Michałem zdecydowała, że samodzielnie zapracuje na swoją markę. Dlatego postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska Świątczak Ania Wiśniewska robi wszystko, żeby jej głośne rozstanie z Michałem Wiśniewskim nie odbiło się na ich dzieciach. Piosenkarka chce jeszcze przed rozwodem załatwić z muzykiem wszelkie formalności dotyczące opieki nad Etienette i Vivienne oraz alimentów. Ania i Michał ustalili już kwotę alimentów. Teraz Anna chce skupić się na sobie i w pełni odciąć od przeszłości. Zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku. Postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska Świątczak. Nie chce wciąż funkcjonować jako "kolejna była żona Michała Wiśniewskiego". Już podczas ostatniego wywiadu dla "Pani" zastrzegła sobie, żeby zwracać się do niej Świątczak, a nie Wiśniewska. To odważny krok biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy znają ją jako Wiśniewską, a nie Świątczak. Od nowa będzie musiała pracować na swoją markę.

Ania Wiśniewska robi wszystko, żeby jej głośne rozstanie z Michałem Wiśniewską nie odbiło się na ich dzieciach. Piosenkarka chce jeszcze przed rozwodem załatwić z muzykiem wszelkie formalności dotyczące opieki nad Etienette i Vivienne oraz alimentów. Ania i Michał ustalili już kwotę alimentów.

 

Ania chce teraz skupić się na sobie i w pełni odciąć od przeszłości. Zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku. Postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska Świątczak. Nie chce być kolejną ex Wiśniewskiego. Już podczas ostatniego wywiadu dla "Pani" zastrzegła sobie, żeby zwracać się do niej Świątczak, a nie Wiśniewska.

 

aniqa, ania wiśniewska, michał wiśniewski,

 

To odważny krok biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy znają ją jako Wiśniewską, a nie Świątczak. Od nowa będzie musiała pracować na swoją markę.

 

Sancita


Zobacz także:

Wiśniewska w kujonkach - hit czy kit?

Wiśniewska: Po Michale niczego się już nie boję