Ania wraca do panieńskiego nazwiska

.
Nowe życie Ani Świątczak Solowa kariera - tylko pod dawnym nazwiskiem Ania Wiśniewska po rozstaniu z Michałem zdecydowała, że samodzielnie zapracuje na swoją markę. Dlatego postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska Świątczak Ania Wiśniewska robi wszystko, żeby jej głośne rozstanie z Michałem Wiśniewskim nie odbiło się na ich dzieciach. Piosenkarka chce jeszcze przed rozwodem załatwić z muzykiem wszelkie formalności dotyczące opieki nad Etienette i Vivienne oraz alimentów. Ania i Michał ustalili już kwotę alimentów. Teraz Anna chce skupić się na sobie i w pełni odciąć od przeszłości. Zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku. Postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska Świątczak. Nie chce wciąż funkcjonować jako "kolejna była żona Michała Wiśniewskiego". Już podczas ostatniego wywiadu dla "Pani" zastrzegła sobie, żeby zwracać się do niej Świątczak, a nie Wiśniewska. To odważny krok biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy znają ją jako Wiśniewską, a nie Świątczak. Od nowa będzie musiała pracować na swoją markę.

Ania Wiśniewska robi wszystko, żeby jej głośne rozstanie z Michałem Wiśniewską nie odbiło się na ich dzieciach. Piosenkarka chce jeszcze przed rozwodem załatwić z muzykiem wszelkie formalności dotyczące opieki nad Etienette i Vivienne oraz alimentów. Ania i Michał ustalili już kwotę alimentów.

 

Ania chce teraz skupić się na sobie i w pełni odciąć od przeszłości. Zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku. Postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska Świątczak. Nie chce być kolejną ex Wiśniewskiego. Już podczas ostatniego wywiadu dla "Pani" zastrzegła sobie, żeby zwracać się do niej Świątczak, a nie Wiśniewska.

 

aniqa, ania wiśniewska, michał wiśniewski,

 

To odważny krok biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy znają ją jako Wiśniewską, a nie Świątczak. Od nowa będzie musiała pracować na swoją markę.

 

Sancita


Zobacz także:

Wiśniewska w kujonkach - hit czy kit?

Wiśniewska: Po Michale niczego się już nie boję

Więcej o:
Komentarze (45)
Ania wraca do panieńskiego nazwiska
Zaloguj się
 • magoleczek

  Oceniono 8 razy 6

  Bzdura! Ja ją kojzrzę jako Świątczak jeszcze z "Szansy". "Wiśniewska" w ogóle mi nie pasowało i nie mogłam się przyzwyczaic.

 • arahat

  Oceniono 6 razy 6

  jak widac media karmia plebs news z najwyzszej polki IQ...

 • meg77

  Oceniono 7 razy 5

  Jakie niby od nowa, jak cały czas będzie tą byłą Wisniewską i promo dzieki temu ma zapewnione? I nie wiem, dlaczego pominęlaś Sancita info, ze w dokumentach pozostawi sobie: Wisniewska (ze względu na dzieci, rzecz jasna;-) Świątczak jako nazwisko na scene tylko, a nie na życie. Ech, nawet nie umiecie dokladnie streścić artykulu, z którego juz od srody czerpią wszystkie ine portale, i to bez pomijania istotnych szczegółów:-/

 • sleepy

  Oceniono 5 razy 5

  i ma racje ;)

 • wicur

  Oceniono 6 razy 4

  Z jakim muzykiem??? Przeciez to zaden muzyk jest. To szarpidrut i blazen

 • smierdziuch

  Oceniono 8 razy 4

  małpa światczakowa!!!!

 • gawronka

  Oceniono 5 razy 3

  A nie tak dawno zwracała wszystkim uwagę by mówic do niej wisniewska :/

 • mika17

  Oceniono 5 razy 3

  I jeszcze niech sobie kaze usunac ten ohydny tatuaz z lydki.

 • smierdziuch

  Oceniono 7 razy 3

  porazkowa zdradziecka małpa!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX