Szapołowska: OPERATORA BYM ZABIŁA

.

Grażyna Szapołowska gra w filmie "Wojna żeńsko-męska" dostojną arystokratkę Bebę. Ikona polskiego kina nie jest zachwycona efektem końcowym "Wojny żeńsko-męskiej". Rozczarowują ją zwłaszcza sceny z jej udziałem.

Operatora bym zabiła za zdjęcia, które mi zrobił. Złego światła użył. Za ostrego. Ja już mam swoje lata i trzeba obchodzić się ze mną delikatnie. o obejrzeniu filmu stwierdziłam, że już nie powinnam grać - powiedziała Grażyna Szapołowska na konferencji prasowej filmu.

Operator pokazał zmarszczki Szapołowskiej, których aktorka nie chciała zobaczyć na wielkim ekranie. Reżyser filmu wyjaśnił, że być może operator Paweł Dyllus nie pojawił się na konferencji, bo bał się konfrontacji z aktorką. Chyba mu się nie dziwimy...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Szapołowska szczeka na ludzi! WIDEO

Bankruci wśród polskich gwiazd

Więcej o:
Komentarze (53)
Szapołowska: OPERATORA BYM ZABIŁA
Zaloguj się
 • luvme

  Oceniono 7 razy 7

  Zalosna kobieta. Wyglada jak wyglada i niech sie z tym pogodzi. Czy ona naprawde mysli ze bedzie grala same Lolity do 90-tki?

 • koham.mihnika

  Oceniono 8 razy 6

  pani Grazyno, zwykle operator zaklada ponczoche na obiektyw, ale co stoi na przeszkodzie zeby pani zalozyla ponczoche na glowe?

 • trzezwy

  Oceniono 6 razy 6

  Tzn. ona jest stara i pomarszczona, ale to wina operatora?
  Ludzie jednak mają posrane w tych swoich pustawych łbach...

 • toj

  Oceniono 7 razy 5

  Sto lat na karku i jeszcze pretensja,że zmarszczki widać!Każdy się zestarzeje i będzie je miał,trzeba umieć się z tym pogodzić a nie cyrk urządzać.

 • beorrt

  Oceniono 5 razy 5

  Ale skoro została zatrudniona Szapołowska ze zmarszczkami to widać takiej aktorki było potrzeba, a nie miała wyglądać jak sztuczna wyretuszowana kobieta z okładki pisma.

 • psiakrew123

  Oceniono 5 razy 5

  a co złego w zmarszczkach?

 • jan_telecki

  Oceniono 5 razy 5

  Marlena Dietrich miala w kontrakach zapewnione swiatło odbite z góry i pończoche na obiektywie kamery. Niech o podobnym rozwiazaniu pomysli agent pani Grażyny.

  Pisze to bez cienia ironii. Lubie Szapołowską

 • dmm

  Oceniono 9 razy 5

  diva dla ubogich.

 • powderpink

  Oceniono 4 razy 4

  Nie pomoze ,puder,roz,kiedy "buzia" stara juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX