Kate Middleton będzie mieć 2 ślubne suknie?

.
Middletown będzie mieć 2 ślubne suknie Jedną do kościoła, drugą na wesele B. Oldfield, projektant sukni ślubnej księżnej Diany, powiedział, że K. Middleton podczas ślubu z ks. Williamem będzie miała 2 suknie: do kościoła i na wesele Cały świat szaleje na punkcie ślubu księcia Williama i Kate Middletown. Dziennikarze próbują dowiedzieć się wszystkiego. Najważniejszym tematem jest to, jak Kate będzie wyglądać na ślubie. Bruce Oldfield - projektant, który stworzył suknie ślubną dla księżnej Diany - powiedział w programie "Good Morning America, że Kate podczas uroczystości założy aż dwie suknie. Do świątyni założy skromną i konserwatywną kreację, na przyjęcie inną. Suknia, w której Middletown pojawi się w katedrze, będzie miała rękawki, bo nie wypada, aby pojawiła się z odkrytymi ramionami. Kate ma mieć na głowie welon. Middletown chce utrzymać w tajemnicy, kto jest projektantem sukni. Media spekulują, że może nim być właśnie Oldfield, ponieważ niedawno paparazzi przyłapali przyszłą pannę młodą, która wraz z matką i siostrą wychodziła z jego butiku. Jedno jest pewne. Kate będzie wyglądać olśniewająco.

Cały świat szaleje na punkcie ślubu księcia Williama i Kate Middletown. Dziennikarze próbują dowiedzieć się wszystkiego. Najważniejszym tematem jest to, jak Kate będzie wyglądać na ślubie.

 

W programie "Good Morning America", Bruce Oldfield - projektant, który stworzył suknie ślubną dla księżnej Diany powiedział, że Kate podczas uroczystości założy aż dwie suknie. Do świątyni założy skromną i konserwatywną suknie, na przyjęcie inną.

 

Suknia, w której Middletown pojawi się w katedrze będzie miała rękawki bo nie wypada, aby pojawiła się z odkrytymi ramionami. Kate ma mieć na głowie welon.


Middletownchce utrzymać w tajemnicy kto jest projektantem sukni. Media spekulują, że może nim być właśnie Oldfield, ponieważ niedawno paparazzi przyłapali przyszłą pannę młodą, która wraz z matką i siostrą wychodziła z jego butiku.

 

Jedno jest pewne. Kate będzie wyglądać olśniewająco.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

10 rzeczy, których nie wiecie o Kate Middleton

Kate i William: Historia ich miłości

William i Kate spędzą miesiąc miodowy w...