Rusin pozbyła się psa, bo wymagał opieki

.
Rusin pozbyła się psa Bo wymagał opieki? Kinga Rusin chętnie pokazywała się ze swoim szczeniaczkiem. Kiedy okazało się, że pies ma chorobę skóry, Rusin zastąpiła go mniej kłopotliwym kotem. Kinga Rusin bardzo chętnie pokazywała się ze swoim szczeniaczkiem modnej rasy Shar pei. Ciągała go ze sobą po wszystkich stacjach i gazetach. Zabierała go do studia "Dzień Dobry TVN", wystąpiła z nim w reklamie, pozowała z nim na okładce ''Mojego psa''. Czego to człowiek nie zrobi, żeby ocieplić swój wizerunek... Ale kiedy okazało się, że pies wymaga specjalnej opieki (inaczej zapada na trudne do wyleczenia dolegliwości skórne), Rusin zastąpiła go mniej kłopotliwym kotem. Ten profilaktycznie, by nie pokazywał pazurów, został wykastrowany. A zużyty wizerunkowo pies trafił do mamy prezenterki - jak donosi ''Rewia''.

Kinga Rusin bardzo chętnie pokazywała się ze swoim szczeniaczkiem modnej rasy Shar pei. Ciągała go ze sobą po wszystkich stacjach i gazetach. Zabierała go do studia Dzień Dobry TVN, wystąpiła z nim w reklamie, pozowała z nim na okładce ''Mojego psa''. Czego to człowiek nie zrobi, żeby ocieplić swój wizerunek...

 

 

Ale kiedy okazało się, że pies wymaga specjalnej opieki (inaczej zapada na trudne do wyleczenia dolegliwości skórne), Rusin zastąpiła go mniej kłopotliwym kotem. Ten profilaktycznie, by nie pokazywał pazurów, został wykastrowany. A zużyty wizerunkowo pies trafił do mamy prezenterki - jak donosi ''Rewia''.

Chcielibyście mieszkać z taką pańcią? Zagłosujcie w naszej sondzie!

osa

Zobacz także:

Rusin chciała wkręcić Węglarczyka i wygryźć Kuźniara?!

Rusin zrobiona na Shazzę w "Playboy'u"

Jedyny samiec w domu Rusin to wykastrowany kot

Czy Kinga postąpiła słusznie, pozbywając się schorowanego psa?