Burdek o aferze w "Telekamerach": To się dzieje od zawsze

.

Afera z próbą ustawienia wyników plebiscytu "Telekamery 2011" zatacza coraz szersze kręgi. Na łamach rp.pl głos zabrał menadżer Dody, Jarosław Burdek a niegdyś były z-ca dyrektora TVP2:

To się dzieje od zawsze. Konkursy to temat rzeka, wszystko jest na pograniczu gry fair. Każdy robi swoje, by pomóc swoim gwiazdom i swoim programom. Jeśli wszyscy zainteresowani to robią, to się pewnie wyrównuje.

Czy tegoroczna edycja "Telekamer" była ostatnią? Od tej pory przy każdym kolejnym plebiscycie, będą pojawiały się wątpliwości, czy wynik jest zgodny z rzeczywistą decyzją widzów. Ciekawe jak zakończy się ta sprawa. Może już czas wymyślić nowe nagrody?

 

Luna

 

Zobacz także:

Menadżer Dody dostał propozycję z "X Factor"!

Menadżer Dody: Nudziłem się na koncercie Gagi!

Darek i Jarek, czyli rozmowy na szczycie

Więcej o:
Komentarze (23)
Burdek o aferze w "Telekamerach": To się dzieje od zawsze
Zaloguj się
 • queenelizabeth

  Oceniono 10 razy 10

  nic nowego i nic odkrywczego... przecież wszystkie konkursy związane z show-biznesem są w pewien sposób ustawione. Nie słyszałam, aby ktoś utalentowany "prosto z ulicy" zaistniał na pl rynku bez układów, poparcia i koneksji.. a nawet jeśli już coś takiego się wydarzy, to albo taka gwiazdka wejdzie w "jakiś układ" albo szybko znika. Nikomu w tej branży nie zależy na sztuce i jakimkolwiek artyzmie, nie zależy na nowych twarzach, bo te nowe mogą mieć coś do powiedzenia, a przede wszystkim odebrać publiczność tym, co już w tym kręgu wzajemnej adoracji są! społeczeństwo traktuje się jak matołów - niejednokrotnie wmawiając, że ten czy ta jest genialnym/ną, niepowtarzalnym/ną, charyzmatycznym/ą .... a prawdziwi artyści zapełniają tzw. nisze....

 • chwilaprawdy

  Oceniono 8 razy 8

  Po prostu w tym roku TVP wykupiła z kiosków cały nakład gazety z kuponami do głosowania. Wcześniej robili to pracownicy TVN.

 • k_arolla

  Oceniono 9 razy 7

  Ha ha ,to teraz wiemy dlaczego Doda wygrała tyle konkursów smsowych.Poprostu je sobie kupiła.

 • dmm

  Oceniono 8 razy 6

  "to oczywiste jak Burdek organizował festiwale w Sopocie i wygrywała Doda to zawsze to było jego zasługą" cytuję ten komentarz, ponieważ jest świetny i mówi prawdę. Przecież pissda ciechanowska nie wygrałaby nawet konkursu piosenki na jarmarkach. ;D

 • futerkokici

  Oceniono 7 razy 5

  to oczywiste jak Burdek organizował festiwale w Sopocie i wygrywała Doda to zawsze to było jego zasługą

 • paola400

  Oceniono 4 razy 4

  pewnie większość konkursów tak wygląda.

 • m4rc1n31

  Oceniono 4 razy 4

  dmm- w Ciechanowie by wygrała:)

 • kudatuda

  Oceniono 5 razy 3

  Żenujące widowisko. Towarzystwo wzajemnej adoracji TVP. Niech mnie nie rozśmieszają. Pamiętam jak wcześniej większość nagród zgarniał TVN. Jednego roku nie było w ogóle telekamer, bo TVP stwierdziła, że skoro TVN zbiera wszystkie nagrody, to z jakiej racji oni mają promować konkurencję. Teraz nagle telekamery się pojawiły i dziwnym trafem wszystkie nagrody poszły do TVP. Jasne!

 • nienasyceni_pl

  Oceniono 2 razy 2

  komu robimy telekamerke za rok? moze jakiejs statystce z serialu no bo czemu ona biedna statystka gorsza niz zielinska? poziom ten sam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX