Mucha UWIELBIA sceny łóżkowe

.

Mucha to wyzwolona kobieta. W przeciwieństwie do swoich koleżanek z branży lubi eksponować ciało. Seksowne pośladki i duże piersi są jej wielkim atutem. Nie krępują ją rozbierane sceny.

Zawsze się śmieję, że do scen erotycznych mogę dopłacić, a za sceny biegania poproszę podwójną stawkę - powiedziała Ania w wywiadzie dla "Cosmopolitan".

Mucha lubi takie filmy, w których sceny łóżkowe są już na początku, gdy jeszcze nie zna swojego partnera filmowego. Dlaczego? "Wtedy jest jakieś fajne napięcie".Aniazagrała ostatnio w "Och, Karol 2", ale producenci zamiast wykorzystać jej potencjał, wybrali dla niej rolę lesbijki Miry, która ugania się przez cały film za Anią, która nie jest nią specjalnie zainteresowana.

Sancita

Zobacz także:

Wojewódzki śmieje się z Muchy

Bobek wozi się z Muchą

Więcej o:
Komentarze (63)
Mucha UWIELBIA sceny łóżkowe
Zaloguj się
 • fafi

  Oceniono 11 razy 11

  Wypinać dupę to ona umie....grać niestety nie.

 • kamakk84

  Oceniono 11 razy 11

  mam jej już dosyść!!! czy ona musi wszędzie teraz grywać??? prosba do rezyserów - nie chcemy jej już widzieć! wszedzie wyglada i zachowuje sie jak zdzi...a
  rzygam juz tym jej wygladem i zachowaniem -bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............

 • k8libby

  Oceniono 10 razy 10

  bo kur wy to lubią, to co się dziwić

 • fang_fang

  Oceniono 12 razy 10

  To dobrze, że przynajmniej ona lubi te sceny. Niestety, widzowie raczej nie podzielają jej entuzjazmu. Sceny seksu "zagrane" przez Muchę są raczej przerażające.

 • szoferek1

  Oceniono 10 razy 10

  W scenach erotycznych w zasadzie nic się nie mówi,oprócz pojękiwania prosta rola.Jak na jej poziom intelektualny - w sam raz.

 • jarzebiak

  Oceniono 10 razy 10

  Ja jeszcze pamiętam, kiedy Mucha grała będąc nastolatką. Wówczas miała pewien bezpretensjonalny wdzięk. Teraz jakoś wdzięk się ulotnił, a jego miejsce zajęła właśnie pretensjonalność.

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 9

  bo to jedyne sceny w których można ją pomylić z aktorką

 • szary212

  Oceniono 8 razy 8

  Nawet takie 'bulwersujące" teksty nie podniosą z dna oglądalności tej beznadziei, jaką jest "Prosto w serce":)

 • malyna

  Oceniono 7 razy 7

  wypinać dupę ?? przecież to fotoszp!!! ona chciałaby mieć taką dupę!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX