Mucha i Bobek - to romans?!

.
Mucha i Bobek - to romans?! Plotka głosi, że aktorzy serialu "Prosto w serce" bardzo się do siebie zbliżyli Plotka głosi, że aktorzy serialu TVN "Prosto w serce" - Anna Mucha i Filip Bobek - bardzo się zbliżyli. Na konferencji prasowej TVN wyglądali jak zakochana para Anna Mucha i Filip Bobek grają główne role w serialu "Prosto w serce". Plotka głosi, że aktorzy na tyle zbliżyli się do siebie, że Marcello Sora jest chorobliwie zazdrosny o Muchę. Czy Ania daje mu powody do zazdrości? W wywiadach mówi, że obdarza uczuciem swoich filmowych partnerów. - Z Filipem Bobkiem jeszcze się nie całowałam. Bardzo przyjemny był pocałunek z Marcinem Bosakiem. Baaardzo przyjemny. Pozdrawiam Monikę, jego kobietę, która ma to na co dzień (...) Za każdym razem podkochuję się w swoich filmowych partnerach - powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitan". Na konferencję prasową TVN Mucha przyjechała z Bobkiem. Na zdjęciach wyglądają jak zakochana para. Te uśmiechy, głębokie spojrzenia. Myślicie, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólna praca? A może udają, żeby zwiększyć zainteresowanie serialem?

Anna Mucha i Filip Bobek grają główne role w serialu "Prosto w serce". Plotka głosi, że aktorzy na tyle zbliżyli się do siebie, że Marcello Sora jest chorobliwie zazdrosny o Muchę. Czy Ania daje mu powodu do zazdrości? W wywiadach mówi, że obdarza uczuciem swoich filmowych partnerów.

Z Filipem Bobkiem jeszcze się nie całowałam. Bardzo przyjemny był pocałunek z Marcinem Bosakiem. Baaardzo przyjemny. Pozdrawiam Monikę, jego kobietę, która ma to na co dzień (...) Za każdym razem podkochuję się w swoich filmowych partnerach - powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitan".

Na konferencję prasową TVN, Mucha przyjechała z Bobkiem. Na zdjęciach wyglądają jak zakochana para. Te uśmiechy, głębokie spojrzenia. Myślicie, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólna praca? A może udają, żeby zwiększyć zainteresowanie serialem?

 

 

Sancita


Zobacz także:

Bobek wozi się z Muchą

Krupa drwi z urody Muchy

Krupa o Musze: Niedojrzałe komentarze

Mucha i Bobek kręcą ze sobą na pokaz?
Więcej o:
Komentarze (50)
Mucha i Bobek - to romans?!
Zaloguj się
 • lagatitanegrita

  Oceniono 7 razy 7

  A ja wierzę, że to prawda! W końcu Muchy lubią siadać na Bobkach.. :P

 • blackout2

  Oceniono 6 razy 6

  Mucha zakochalaby sie nawet w Szariku, gdyby trzeba bylo...

 • kia2012

  Oceniono 8 razy 6

  to żaden romans tylko promocja słabego serialu.

 • cioteczna

  Oceniono 5 razy 5

  Serial ma malą oglądalność i z tego co wiem mniejszą nawet od Majki. Trzeba więc widzów czymś przyciągnąć do telewizora a romans glównych bohaterów to najlepsza reklama.

 • blackout2

  Oceniono 4 razy 4

  Bobek jest juz przereklamowany ;p MRUZENIE OCZU JUZ NIC NIE POMOZE!

 • zgryzota

  Oceniono 4 razy 4

  Oj, szkoda Bobka dla tej Muchy... A serio, to oczywiście to pic na wodę. Oglądalność ten serial ma niezbyt dużą, jak na promocję, którą mu w TVNie zafundowali, więc nie ma czemu się dziwić.

 • selmine

  Oceniono 4 razy 4

  Muchę do każdego ciągnie. Filip nie miałby dobrego gustu, gdyby zainteresował się tą lafiryndą.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda byłoby chłopaka. Ale każdy jest kowalem swojego losu ;)

 • vanessaaa

  Oceniono 3 razy 3

  udawane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX