Mucha i Bobek - to romans?!

.
Mucha i Bobek - to romans?! Plotka głosi, że aktorzy serialu "Prosto w serce" bardzo się do siebie zbliżyli Plotka głosi, że aktorzy serialu TVN "Prosto w serce" - Anna Mucha i Filip Bobek - bardzo się zbliżyli. Na konferencji prasowej TVN wyglądali jak zakochana para Anna Mucha i Filip Bobek grają główne role w serialu "Prosto w serce". Plotka głosi, że aktorzy na tyle zbliżyli się do siebie, że Marcello Sora jest chorobliwie zazdrosny o Muchę. Czy Ania daje mu powody do zazdrości? W wywiadach mówi, że obdarza uczuciem swoich filmowych partnerów. - Z Filipem Bobkiem jeszcze się nie całowałam. Bardzo przyjemny był pocałunek z Marcinem Bosakiem. Baaardzo przyjemny. Pozdrawiam Monikę, jego kobietę, która ma to na co dzień (...) Za każdym razem podkochuję się w swoich filmowych partnerach - powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitan". Na konferencję prasową TVN Mucha przyjechała z Bobkiem. Na zdjęciach wyglądają jak zakochana para. Te uśmiechy, głębokie spojrzenia. Myślicie, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólna praca? A może udają, żeby zwiększyć zainteresowanie serialem?

Anna Mucha i Filip Bobek grają główne role w serialu "Prosto w serce". Plotka głosi, że aktorzy na tyle zbliżyli się do siebie, że Marcello Sora jest chorobliwie zazdrosny o Muchę. Czy Ania daje mu powodu do zazdrości? W wywiadach mówi, że obdarza uczuciem swoich filmowych partnerów.

Z Filipem Bobkiem jeszcze się nie całowałam. Bardzo przyjemny był pocałunek z Marcinem Bosakiem. Baaardzo przyjemny. Pozdrawiam Monikę, jego kobietę, która ma to na co dzień (...) Za każdym razem podkochuję się w swoich filmowych partnerach - powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitan".

Na konferencję prasową TVN, Mucha przyjechała z Bobkiem. Na zdjęciach wyglądają jak zakochana para. Te uśmiechy, głębokie spojrzenia. Myślicie, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólna praca? A może udają, żeby zwiększyć zainteresowanie serialem?

 

 

Sancita


Zobacz także:

Bobek wozi się z Muchą

Krupa drwi z urody Muchy

Krupa o Musze: Niedojrzałe komentarze

Mucha i Bobek kręcą ze sobą na pokaz?