Afera w Telekamerach! WYNIKI USTAWIONE

14 gala rozdania Telekamer za nami. Najwięcej emocji wzbudziły nagrody na TVP, która zgarnęła ich aż 9. Przeważnie liderem w tym konkursie był TVN, która zgarniała statuetki za najlepszy serial, za najlepszych aktorów czy programy. W tym roku było nieco inaczej i to wzbudziło zainteresowanie mediów.

 

Rzeczpospolita: Działała grupa masowo wysyłająca głosy

 

Rzeczpospolita dotarła do zaskakujących informacji. Według gazety zorganizowana grupa ludzi masowo kupowała Teletydzień z kuponami do głosowania na Telekamery. Każdy z członków tele-gangu miał głosować na serial Barwy Szczęścia w kategorii ''Najlepszy serial codzienny'' oraz na aktorkę Katarzynę Zielińską w kategorii ''Najlepsza aktorka'', która w serialu gra.

 

200 tysięcy złotych i 70 tysięcy zakłamanych głosów

 

W sumie na akcje zmanipulowania wyników wydano 200 tysięcy złotych a ''sztucznych'' kuponów z głosami było aż 70 tysięcy! Według gazety mogły mieć wpływ na wynik w tych dwóch kategoriach.

 

Świadkowie: Było tak. TVP: Nic o tym nie wiemy

 

Rzeczpospolita znalazła nawet świadków tego procederu:

Na przełomie września i października mojemu znajomemu, Pawłowi, człowiek związany z "Barwami szczęścia" zaproponował kilka tysięcy złotych za zorganizowanie grupy wysyłającej kupony konkursowe - mówi Rafał z Warszawy - czytamy na Rp.pl.

Produkcja '”Barw Szczęścia'' zaprzecza:

Nie braliśmy udziału w tworzeniu ani finansowaniu grupy, która miałaby wysyłać kupony w konkursie. Nic nam na ten temat nie wiadomo - oświadczyła "Rz" Karolina Baranowska z firmy Artrama, producenta serialu "Barwy szczęścia".

 

Środowisko aż huczy od plotek a ludzie związani z mediami zaczynają otwarcie mówić o tym, co się naprawdę dzieje za kulisami takich plebiscytów. Będzie wiosenna afera?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Najgorzej ubrani na gali "Telekamery 2011"

Najlepiej ubrani na gali "Telekamery 2011"

Oni dostali Telekamery 2011

Więcej o:
Komentarze (64)
Afera w Telekamerach! WYNIKI USTAWIONE
Zaloguj się
 • ben_oni

  Oceniono 8 razy 6

  Warszawka się bawi, warszawka sie kantuje, Warszawka sie oburza... a kogo w ogóle obchodzą jakieś gale, czerwone dywany (żenada.... jaki kraj, takie gale). Rozdali sobie nagrody i już. Ja dzisiaj wręczę swoją prywatna nagrodę swojej żonie, "dla najlepszej aktorki", dostała dwa głosy: mój i naszej córki. Nie mamy dywanu, ale panele podłogowe tez są eleganckie. :-P

 • gelfix

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba napisać do teletygodnia, że robią z telwidzów osłów!!! I żeby na następny rok telekamery były na TVN-ie, za dwa lata - na polsacie, za trzy na tvp i tak w kółko!! A nie! ;///

 • m.jackson4ever

  Oceniono 10 razy 4

  Kto by głosował na barwy szczęścia i zielińską? wiadomo, że manipulacja

 • klaudia.bpp

  Oceniono 10 razy 4

  Ha wiedziałam! Oglądałam to w tv i co chwile ktoś z TVP odbierał nagrodę..wiedziałam, że cos jest nie tak. A największym zaskoczeniem było: Najlepsza aktorka- Kasia Zielińska, Najlepszy serial- Barwy szczęścia oraz najlepszy program rozrywkowy- Jaka to melodia. No dobrze "Jaka to melodia" jest spoko ale wygrali by z "mam talent"?? No nie sądzę. Aha no i najlepsza osobowość Malicki oraz Laskowik.. Tutaj również byłam pewna, że wygra Kuba Wojewódzki.

 • tomson33

  Oceniono 6 razy 4

  Banda jełopów !!! wręczają sobie jakieś gó...ane statuetki bo zobaczyli ze tak w stanach robią , tracą na to kupę kasy i jeszcze oszukują stado kretynów , próbują wybić się ponad przeciętność ,wydaje się im ze są lepsi od przeciętnego człowieka , wkur...a mnie to strasznie jak się noszą , nie szanuje takich popaprańców , bynajmniej niczego im nie zazdroszczę ponieważ sam żyje ponad stan ale nie mam tak nasrane w głowie jak te barany , nie nosze się z tym ani nie próbuje wyróżniać , do rzetelnej pracy niech się wezmą bezmózgowce śmierdzące

 • violcia15

  Oceniono 5 razy 3

  taa.. hello!! to przeciez telewizja! ;// tam jest zawsze wszystko ustawione!

 • pink123

  Oceniono 4 razy 2

  OSZUKANO NAS!!

 • kleofas

  Oceniono 6 razy 2

  Ale jakby TVN zgarnął te statuetki to byoby ok!?

 • art_102

  Oceniono 4 razy 2

  A co to za zdziwienie? Przecież takie ustawki są we WSZYSTKICH dużych imprezach. To walka o sponsorów, albo działanie na życzenie. Przecież dziennikarze, co "mają dojścia" znają wyniki przynajmniej dzień wcześnie (tak jest na wyborach elite look model, dziennikarz, który za mną siedział, dokładnie powiedział mi kolejność zwycięzców, jeszcze przed rozpoczęciem gali, podczas, której głosowali w orange, a szacowne jury "debatowało nad wynikiem" nawet nie zachowując pozorów - nie wyszli z sali na naradę, nie zamienili z sobą słowa, odczytali werdykt z zaklejonej koperty, która nie wiadomo skąd sie wzięła, bo nikt do nich nie podchodził, a przecież głosowanie i pokazy skończyły sie "przed sekundą"), a co było z piosenką Lesz w Opolu - wyszła laska, której nikt na oczy wcześniej nie widział, zaśpiewała średnio i zdyskwalifikowała wszystkich głosami z smsów:)))) A jej złota płyta, to masowy wykup płyty z empików. Kumpel mówi, ze przyszedł gość i kazał zapakować całość:))) A co wy myślicie, ze macie jakiś wpływ na wyniki? Zwiększacie tylko sprzedaż prasy i zarobki operatorów sieci. Tam gdzie jest duża kasa i tacy ludzie, co to jedyny pomysł, jaki mają, to żeby sie nachapać, uczciwej „zabawy" nie ma. Ich to nie kręci, żeby zrobić dobry show, zarobek ma być dobry i oglądalność, dlatego im więcej awantur, tym lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX