Dziennikarka TVN - po ciąży ani śladu

.
Dziennikarka TVN - po ciąży ani śladu Anna Kalczyńska niedawno urodziła dziecko, ale już wróciła do pracy w TVN 24 Anna Kalczyńska kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziennikarka nie pozwoliła jedank sobie na zbyt długie lenienie się. Już wróciła do pracy. Anna Kalczyńska kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Jasia. Ale dziennikarka nie pozwoliła sobie na zbyt długie lenienie się. Po urlopie macierzyńskim od razu na początku roku wróciła do pracy w TVN 24. Na sobotnim Balu Dziennikarzy prezentowała się już kwitnąco i promiennie. Ani śladu po niedawnej ciąży! Jak ona to zrobiła?

Anna Kalczyńska kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Jasia. Ale dziennikarka nie pozwoliła sobie na zbyt długie lenienie się. Po urlopie macierzyńskim od razu na początku roku wróciła do pracy w TVN 24. Na sobotnim Balu Dziennikarzy prezentowała się już kwitnąco i promiennie. Ani śladu po niedawnej ciąży! jak ona to zrobiła?

 

 

osa

 

Zobacz także:

Rodzice Kalczyńskiej zaręczyli się po 2 tygodniach

Więcej o:
Komentarze (34)
Dziennikarka TVN - po ciąży ani śladu
Zaloguj się
 • o.rety

  Oceniono 8 razy 6

  "Ani śladu po niedawnej ciąży! jak ona to zrobiła?"

  Odpowiadam - pewnie urodziła:-)

 • monika_c

  Oceniono 5 razy 5

  Drogi (a?) oso - okres po ciazy nie nazywa sie 'lenieniem'. A jesli tego nie rozumiesz, to polecam spedzic dobe z malym dzieckiem. Zastanawiaj sie czasami nad ty, co piszesz kochany redaktorze, moze wtedy nabierze to jakiegos sensu.

 • oona

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoda ,że jej facet wygląda jakby był w ciąży. Mam doiść obrzydliwych zaniedbanych polskich faciów z pięknymi przesadnie zadbanymi kobietami. To cholernie niesprawiedliwe. Zacznijcie wreszcie dbać o siebie ciołki, albo odwrotnie przestańcie tak przejmować sie swoją urodą kobity. Dla kogo to robicie?

 • a1234

  Oceniono 6 razy 4

  no rzeczywiscie wielkie to osiagniecie ... ze az trzeba newsa ze zdjeciem wklejac ....
  niedlugo w mediach bedzie donoszone kazde wyproznienie 'celebryty czy dziennikarza - bedzie to wielkim sukcesem bo udowodni prawidlowe dzialanie ukladu trawiennego.

 • gazwyb5

  Oceniono 3 razy 3

  "po ciąży ani śladu" - to znaczy dziecka też nie ma?? :o

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma śladu? A dziecko co, zakopała w ogródku?

 • oona

  Oceniono 3 razy 3

  Otóż nie. Po ciąży ma się rozciągnięty brzuch i to widać. To naturalne. Dziwne jest jak się nie ma.

 • selmine

  Oceniono 5 razy 3

  "ani sladu po niedawnej ciąży". Drodzy redaktorzy, kobieta wraz z urodzeniem dziecka przestaje być ciężarna.

 • attka

  Oceniono 5 razy 3

  dużo łatwiej jest wrócić szybko do formy, kiedy na macierzyńskim ma się pomoc w postaci opiekunki i pani do sprzątania i gotowania :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX