Nick Jonas w serialu Mr. Sunshine

Są już pierwsze fotki z planu!
Nick Jonas w serialu "Mr. Sunshine" Są już pierwsze fotki z planu! Nick Jonas pojawi się gościnnie w serialu "Mr. Sunshine". To nowy sitcom, w którym główną rolę gra dobrze znany z serialu "Przyjaciele" Matthew Perry. "Mr. Sunshine" to nowy sitcom, w którym główną rolę gra dobrze znany z serialu "Przyjaciele" Matthew Perry. Nick wcieli się w postać muzyka o imieniu Eli... i to właściwie jedyne informacje, jakie ukazały się na temat serialowej przygody Nicka. Na szczęście producenci udostępnili kilka fotek z planu, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się jeden z braci Jonas. Pierwszy odcinek serialu amerykańska stacja ABC wyemituje już 9 lutego, odcinek z gościnnym udziałem Nicka pojawi się 16 lutego.

 

"Mr. Sunshine" to nowy sitcom, w którym główną rolę gra dobrze znany z serialu "Przyjaciele" Matthew Perry. Nick wcieli się w postać muzyka o imieniu Eli... i to właściwie jedyne informacje, jakie ukazały się na temat serialowej przygody Nicka.

 

Na szczęście producenci udostępnili kilka fotek z planu, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się jeden z braci Jonas.

 

 

(c) ABC

 

Pierwszy odcinek serialu amerykańska stacja ABC wyemituje już 9 lutego, odcinek z gościnnym udziałem Nicka pojawi się 16.

 

 

Nick jest dobrym aktorem?