Lis wraca do telewizji. Poprowadzi program kulinarny!

Lis wraca do telewizji Hanna Lis poprowadzi program kulinarny! Hanna Lis po dwóch latach przerwy wraca do telewizji. Ale nie do newsów. Zajmie się zupełnie inną dziedziną - dostała program kulinarny w telewizji TVN Style. Hanna Lis po dwóch latach przerwy wraca do telewizji. Ale nie do newsów. Zajmie się zupełnie inną dziedziną - dostała program kulinarny w telewizji TVN Style. - Hania ma dziś zupełnie inne priorytety niż praca w newsach na pełny etat. Przez ostatnie dwa lata świetnie czuła się z tym, że mogła realizować się jako żona i matka. Ona wśród znajomych słynie z tego, że doskonale gotuje - twierdzi informator "Party". Lis w sierpniu przeszła serię castingów i dostała propozycję pracy w telewizji kobiecej. Jej program zadebiutuje na antenie TVN Style już w marcu. Podobno formuła program zakłada, że Hanna Lis ma zostać polską odpowiedniczką Nigelli Lawson. Ciekawe, co na to Kinga Rusin? Jej odwieczna rywalka dostała pracę w tej samej stacji. Myślicie, że powiedzą sobie "cześć" na korytarzu?

Hanna Lis po dwóch latach przerwy wraca do telewizji. Ale nie do newsów. Zajmie się zupełnie inną dziedziną - dostała program kulinarny w telewizji TVN Style.

Hania ma dziś zupełnie inne priorytety niż praca w newsach na pełny etat. Przez ostatnie dwa lata świetnie czuła się z tym, że mogła realizować się jako żona i matka. Ona wśród znajomych słynie z tego, że doskonale gotuje - twierdzi informator "Party".

Lisw sierpniu przeszła serię castingów i dostała propozycję pracy w telewizji kobiecej. Jej program zadebiutuje na antenie TVN Style już w marcu. Podobno formuła program zakłada, żeHanna Lis ma zostać polską odpowiedniczką Nigelli Lawson.

 

 

Ciekawe, co na to Kinga Rusin? Jej odwieczna rywalka dostała pracę w tej samej stacji Myślicie, że powiedzą sobie "cześć" na korytarzu?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Hanna Lis bez makijażu

Tak całuje Tomasz Lis

Więcej o:
Komentarze (34)
Lis wraca do telewizji. Poprowadzi program kulinarny!
Zaloguj się
 • chocolina

  Oceniono 3 razy 3

  teraz bedzie truc cala Polske...

 • ffortaleza

  Oceniono 3 razy 3

  LISICA BEDZIE W NOCY POLOWAC NA KURY, A POTEM SMAZYC JE NA WIZJI

 • anthea

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe czy skończy jak Brodzik, której też się zachciało kucharzenia, a koniec końców wyleciała z ramówki. Ale niestety to już jest upadek dziennikarstwa w Polsce, jeśli ludzie, którzy do tej pory prowadzili programy informacyjne nagle zaczynają brać się za pichcenie na antenie, prowadzenie X-factor i granie w serialach. Smutne, że każdy kończy jako telewizyjny wycieruch.

 • dmm

  Oceniono 5 razy 3

  pobiją się na korytarzu! :D

 • fergalex

  Oceniono 3 razy 3

  Ojj ona to chyba jedynie wzoruje się na książkach kucharskich

 • pisadelko

  Oceniono 3 razy 3

  powazna dziennikarka... z Hani juz nic nie bedzie

 • monamonia

  Oceniono 5 razy 3

  juz mielismy jedna nigelle haha joanna nigella brodzik loool :D nikt nie dorowna prawdziwej nigelli. zeby zostac trzeba sie nia urodzic

 • marypi

  Oceniono 2 razy 2

  TYLKO NIE ONA!!! Jest beznadziejna! Napewno nie będę oglądała jej programu!!

 • astalavista

  Oceniono 2 razy 2

  ktoś jeszcze chce ją oglądać? nie rozumiem czemu niektórym się wydaje że do programu kulinarnego każdy się nadaje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX