Ile kosztowała suknia Olejnik

.
Ile kosztowała suknia Olejnik Na sobotnim "Balu Dziennikarzy" mieliśmy prawdziwą rewię mody. Na sobotnim "Balu Dziennikarzy" mieliśmy prawdziwą rewię mody. Zachwyciła Monika Olejnik, która założyła odważną suknię projektu Tomasza Ossolińskiego. Gwiazdy zaprezentowały kreacje od najlepszych polskich i zagranicznych projektantów. Jedną z tych, które zachwyciły, była Monika Olejnik. Dziennikarka postawiła na odważną suknię od Tomasza Ossolińskiego. Po raz kolejny potwierdza się teoria, że odwaga w modzie, to jedna z najwyższych cnót, a Olejnik jej nie brakuje. Model sukni, którą miała na sobie Monika Olejnik, kosztuje około 6 tysięcy złotych.

Na sobotnim "Balu Dziennikarzy" mieliśmy prawdziwą rewię mody. Gwiazdy zaprezentowały kreacje od najlepszych polskich i zagranicznych projektantów. Jedną z tych, które zachwyciły, była Monika Olejnik. Dziennikarka postawiła na odważną suknię od Tomasza Ossolińskiego.

Po raz kolejny potwierdza się teoria, że odwaga w modzie, to jedna z najwyższych cnót, a Olejnik jest jej wybitną przedstawicielką. Ten model kosztuje ok. 6 tysięcy złotych. Jak wam się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Szał gołych nóg na Balu Dziennikarza!

Olejnik nabija się z "Top Model", Krupy i Węglarczyka

Syn Olejnik idzie w ślady mamy

Jak ci się podoba kreacji Moniki Olejnik
Więcej o:
Komentarze (43)
Ile kosztowała suknia Olejnik
Zaloguj się
 • falco2009

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe czy jeszcze ktoś pamięta , że bal jest / a raczej chyba był / imprezą chrytatywną ? Co zostało : żałosny lans coraz bardziej głupiejącego środowiska , które coraz bardzie upodabnia się do tzw celebrytów. Licytują się kto ile wydał na kieckę a nie na domy dziecka .Żałosne .A najbardziej żalosna to obecność polityków.

 • cioba

  Oceniono 4 razy 4

  Zapłacić 6 patoli za nocną koszulę ?... No chyba, że to za ten (naprawdę oryginalny), pasek...

 • los

  Oceniono 4 razy 4

  Suknia pod tytulem "Niewidzialna ręka to także Ty" ;-P

 • cholera

  Oceniono 5 razy 3

  na lumpie mozna kupic podobna kiecke taniej nawet w dniu dostawy w ciucholandach na wagei nie bedzie kosztowala 6 tysiakow.. heh, zalosny lans. A rekawiczki? jakby sie ktos uparl to tez mozna sobie taki ... .pas wykombinowac samemu. 6 tysiakow - i przed kim to chwalenie sie... po co te szastanie kasą? ..coz..

 • dmm

  Oceniono 3 razy 3

  za takie coś 6 tysiaków?! ;O

 • skoroszanka

  Oceniono 3 razy 3

  Taka sobie.Zwyczajna.

 • ichi51e

  Oceniono 2 razy 2

  to przescieradlo 6.000?!!! jerzu malusienki!

 • szary212

  Oceniono 2 razy 2

  Były takie kiece wczoraj na wagę w naszym lokalnym ciucholandzie

 • puka

  Oceniono 2 razy 2

  Moniko O.! cóżeś uczyniła z twarzą swoją?co jest z tymi brwiamy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX