Trinny i Susannah ubiorą Polki!

.

Słynne brytyjskie stylistki Susannah Constantine i Trinny Woodall odniosły ogromny sukces na całym świecie. W Polsce gościły dotychczas tylko raz - w czerwcu zeszłego roku zorganizowały szybką przemianę klientek warszawskiej Galerii Mokotów.Ale od 21 kwietnia tego roku na kanale TVN Style pełnoformatowy program z udziałem Trinny i Susannah - donoszą Wirtualne Media! Stylistki będą rozbierać i ubierać Polki oraz Polaków. Nie wiadomo jeszcze, jak zostaną wyłonieni uczestnicy programu.

 

 

 

osa

 

Zobacz także:

Trinny & Susannah rozbiorą Polki!

Chcielibyście wziąć udział w programie?
Więcej o:
Komentarze (24)
Trinny i Susannah ubiorą Polki!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 6 razy 6

  One są tak fajne, że nawet słowa krytyki w ich ustach brzmią życzliwie. Nie wpędzają nikogo w kompleksy. Przeciwnie, bez użycia skalpela, odsysacza, botoksu i innych zabiegów, potrafią przywrócić kobietom wiarę w siebie. Żmijowate Horodyńska z Malinowską powinny się od nich uczyć, jak można dowcipnie i konstruktywnie krytykować i doradzać.

 • aeris

  Oceniono 6 razy 6

  czymze jest gust? Jesli Colin farrel zalozy stare, obrzydliwe "trapery", to jest modne. Jesli Madonna zalozy podkoszulek wygladajacy jak 100 letni, to jest modne. Jesli w Zarze sa podkoszulki z wyblakla myszka miki, wygladajace jak koszulki ktore mialam w dziecinstwie, to tez jest modne! Im cena wyzsa, tym bardziej modne?

 • opetany

  Oceniono 4 razy 4

  Przynajmniej nie udają, że znają się na wszystkim i robią to co im wychodzi.

 • ann223

  Oceniono 4 razy 4

  Są świetne

 • edytka33

  Oceniono 6 razy 4

  Uwielbiam je!!

 • fafi

  Oceniono 4 razy 2

  fajnie, choć powinny raczej wziąć się za Polaków, a nie Polki

 • fudi

  Oceniono 2 razy 2

  No to fajnie, bo niosą ze sobą jakąś pozytywną energię i sprawiają, że chociaż część kobiet zaczyna czuć się pewniej, a w XXI wieku to takie ważne, bo ludzie są na ogół tylko krytykowani.

 • princess_leya

  Oceniono 2 razy 2

  Super, bardzo je lubię :). Byłam wtedy w GM, wyluzowane, przesympatyczne babeczki z ogromnym poczuciem humoru i wielkim sercem:).

 • gagula

  Oceniono 4 razy 2

  chciałabym doświadczyć przemiany w ich rękach ! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX