Wodecki: Przeprosiłem dzieci, że się nad nimi znęcałem

Zbigniew Wodecki dziś jest szanowanym muzykiem i lubianą gwiazdą. Zawsze uśmiechnięty, dobrze ubrany i przesympatyczny. Ale nie zawsze tak było.

 

Córki Wodeckiego jak i on sam przyznają, że w domu nie zawsze było tak miło. Zbigniew był wymagający, nerwowy i zawsze stawiał na swoim. Nie raz uderzył. Przeważnie wtedy, gdy dzieci nie robiły postępów w nauce.

 

Najbardziej obrywał syn Paweł:

Przeprosiłem moje dzieci, szczególnie syna Pawła za to, że się nad nim znęcałem, gdy biedny grał na fortepianie. Nie mogę sobie tego darować - mówi Wodecki w rozmowie z "Rewią".

Relacje Wodeckiego z synem nie są najlepsze. Dziwicie się? Takie rzeczy pamięta się do końca życia i naprawdę trudno wybaczyć. Ciekawe, co na to matka?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wodecki o Galińskim: Ma niewyparzony język, ale...

Guzowska: Uciekaliśmy z domu. CHOWAŁA NAS SĄSIADKA

Więcej o:
Komentarze (29)
Wodecki: Przeprosiłem dzieci, że się nad nimi znęcałem
Zaloguj się
 • pensylvania2

  Oceniono 6 razy 6

  @szaron_stoln to prawda, co piszesz. Tylko, że znęcanie psychiczne potrafi być jeszcze gorsze. "Tatuś" mojej koleżanki był taki... na codzień dla obcych elokwentny, kulturalny i wykształcony człowiek. Dla rodziny.... tyran, który w kilku słowach potrafił zmieszac ich z błotem z uśmiechem na twarzy. Na dzien dzisiejszy dziewczyna ma tak niskie poczucie wartości, że wątpię, czy kiedykolwiek uwierzy w siebie, a jest wspaniała osobą. Tacy gnoje, którzy znęcają sie na dziećmy w jakikolwiek sposób nie warci sa nawet splunięcia w gębę. I przepraszanie po latach na łamach jakiegos marnego pismaka jest żenujące i żałosne.....

 • dmm

  Oceniono 9 razy 5

  jak można znęcać się nad własnymi dziećmi?!

 • alicja23

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Wodecki ... WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!! oj WSTYD!!!!!

 • qwerty12

  Oceniono 11 razy 5

  stary gnój

 • bezkrytycznie

  Oceniono 8 razy 4

  ciekawe, kiedy redakcja pl0tka przeprosi za znęcanie się nad czytelnikami?

 • ffortaleza

  Oceniono 5 razy 3

  NIE WIEDZIALAM, ZE TAKI Z NIEGO TYRAN

 • szaron_stoln

  Oceniono 3 razy 3

  @pensylvania2 - ja nawet nie chcę myśleć, co jest gorsze. Określenie "znęcać się" jest pejoratywne w każdym wymiarze, pod każdym względem, a jeśli odniesiemy to jeszcze do dziecka, które jest zdane na łaskę i niełaskę rodziców, to sama świadomość tego przyprawia mnie o mdłości. Sama jestem mamą i niewyobrażalne jest dla mnie krzywdzenie własnego dziecka w jakikolwiek sposób. Pozdrawiam:)

 • lola876

  Oceniono 5 razy 3

  Oj Wodecki nie myślałam , że taki jesteś , zawiodłam się na Panu.

 • ctasek

  Oceniono 5 razy 3

  Czy rola użytkowników tego portalu ma się ograniczać tylko i wyłącznie do stawiania minusów spamiszczakom ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX