Piękna Polka błyszczy w Hollywood

Edyta Śliwińska wyglądała olśniewająco.
Piękna Polka błyszczy w Hollywood Edyta Śliwińska wyglądała olśniewająco. Edyta Śliwińska to tancerka, modelka i aktorka, która robi karierę w USA. Jest pierwszą Polką, która wzięła udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Edyta Śliwińska to tancerka, modelka i aktorka, która robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Jest pierwszą Polką, która wzięła udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Zagrała też w serialu "CSI Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Edyta pojawiła się we wtorek na premierze filmu "Waiting for forever" w Los Angeles. Ubrana była w piękną, turkusową sukienkę, która podkreślała jej idealną figurę i bardzo długie nogi. Do tego wybrała bardzo delikatną biżuterię.

Edyta Śliwińska to tancerka, modelka i aktorka, która robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Jest pierwszą Polką, która wzięła udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Zagrała też w serialu "CSI Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 

Edyta pojawiła się we wtorek na premierze filmu "Waiting for forever" w Los Angeles. Ubrana była w piękną, turkusową sukienkę, która podkreślała jej idealną figurę i bardzo długie nogi. Do tego wybrała bardzo delikatną biżuterię.

 

Co sądzicie o tej kreacji?

 

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Edyta Śliwińska robi karierę w Hollywood

Polka zrezygnowała z amerykańskiego "TzG"

Polska tancerka na premierze "Zaćmienia"