Nergal WRÓCIŁ DO SZPITALA!

TYLKO U NAS szczegóły.

Kilkanaście dni temu pisaliśmy, że Adam Darski po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu i przeszczepie szpiku wyszedł do domu. Wokalista na początku czuł się dobrze. Kiedy wydawało się, że wszystko jest ok Adam znów poczuł się słabiej i musiał wrócić do gdańskiej kliniki. Jak zdradza nasze źródło:

Od kilku dni Darski znów jest w szpitalu. Osłabiony organizm próbuje zregenerować siły, ale niestety zdarzają się cięższe dni i wtedy chory musi wrócić na obserwacje. W przypadku osoby po przeszczepie szpiku, tak naprawdę wszystko może okazać się zagrożeniem.

Wiemy, że Adam nie mógł jeść nic poza kilkoma produktami zaleconymi przez lekarzy, przebywał w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Niestety jak się okazuje, to nie wystarczyło, by wrócił do pełni zdrowia.

 

Najmniejsze bakterie mogą okazać się dla niego zagrożeniem. Dlatego Doda nie mogła odwiedzić Adama. Media oskarżały ją o to, że zamiast być przy narzeczonym ona siedzi w Warszawie. Gwiazda mówi w rozmowie z "SHOW":

Adam wciąż nie może widzieć się z nikim, kto nosi zalążek jakiejkolwiek choroby, choćby zwyczajny katar. (...) Codziennie robię sobie wymazy z nosa. Dzięki temu wiem, czy jeszcze trawi mnie ten przeklęty wirus czy już odpuścił.

Miejmy nadzieję, że wszystko znajdzie swój szczęśliwy finał jak najszybciej.

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Doda: Mam niezły sajgon

Dodzie wyskoczył jej sutek! FOTO

Doda pomaluje Pałac Kultury na różowo!


 

 


Więcej o:
Komentarze (72)
Nergal WRÓCIŁ DO SZPITALA!
Zaloguj się
 • pinupgirl

  Oceniono 48 razy 28

  promocja rabczewskiej na plotku trwa nadal w najlepsze. Ona naprawdę wam musi płacić. Nergal musi się teraz liczyć z ciągłymi powrotami do szpitala i nie ma tu żadnej sensacji.

 • vrouven

  Oceniono 38 razy 24

  Media plotkarskie ?, a wy plotku co nie pisaliście ?, że Doda kocha Nergala na pokaz ?, ja mimo to że nie przepadam za nimi, i tak uważam że to chamskie, nieprzyzwoite, i wręcz ku...ko obrzydliwe, wpieprzać się z butami w czyjeś życie, i nie raz pisać różne okropne ploty z palca wyssane. -.-

 • andrea

  Oceniono 33 razy 21

  Mój syn chorował na anemię hemolityczną wrodzoną, wrodzona choroba krwi, jest po operacji usunięcia śledziony, mała odporność do końca życia, walka trwała 15 lat, już ja wiem wyjątkowo dobrze, co ONI przechodzą, bardzo mi żal Negrala, oby z tego wyszedł !!!! Taka sytuacja jest straszna, to drżenie każdego jednego dnia o życie najbliższej osoby. Także ludzie, opamiętajcie się trochę w tych komentarzach, mimo wszystko.

 • shadylady

  Oceniono 25 razy 19

  "Najmniejsze bakterie mogą okazać się dla niego zagrożeniem. Dlatego Doda nie mogła odwiedzić Adama." - Doda to zaiste duża bakteria.

 • poszukujezony

  Oceniono 39 razy 17

  ten przeklety wirus juz dawno by odpuscil gdyby doda siedziala w domu, zamiast latac po imprezach lub przedszkolach. ma tego wirusa na wlasne zyczenie, a jak zwykle zgrywa ofiare, tak samo jak z kregoslupem

 • dyniowaty72

  Oceniono 19 razy 17

  Trzymaj sie bracie i wracaj do zdrowia

 • svove

  Oceniono 31 razy 17

  A już myślałam, że będzie ok... Trzymaj się Adam. :)

 • rabczewska

  Oceniono 37 razy 17

  Szkoda go... a wy moglibyście chociaż na chwilę okazać trochę skruchy

 • jagoda6868

  Oceniono 24 razy 16

  Nie smiej się dziadku z czyjegoś wypadku,dzisiaj mój..........!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX