Partner Gessler miał poważną operację

Magda czuwa przy nim w Kanadzie.

Ostatnie dni były bardzo trudne dla Magdy Gessler. Znana restauratorka rzuciła wszystko, żeby polecieć do Kanady. W Toronto jej ukochany, Waldemar Kozerawski przeszedł poważną operację. Narzeczony restauratorki cierpi na arytmię serca.

Od dawna wiedziała, że Waldek cierpi na arytmię serca, ale on zapewniał ją, że to nic wielkiego. Umówił się ze znajomym kardiochirurgiem na zabieg i czekał na termin, który wypadł akurat wtedy, kiedy Magdy przy nim nie było - powiedziała "Na żywo" znajoma Magdy Gessler.

Kozerawski nie chciał niepokoić ukochanej i postanowił nie mówić jej o terminie swojej operacji. Znana restauratorka dowiedziała się o pobycie ukochanego w szpitalu w Toronto. Szybko wsiadła w samolot i poleciała do Kanady. Teraz czuwa przy łóżku ukochanego. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Sancita


Zobacz także:

Ludzie do Gessler: Telewizja nic nie warta

Gessler w Hondurasie zjadła IGUANĘ

Więcej o:
Komentarze (17)
Partner Gessler miał poważną operację
Zaloguj się
 • taylorlautner

  Oceniono 19 razy 15

  MI osobiście podoba się jej program. Pokazuje jak ludzie nie słuchają, bo "wiedzą lepiej". NIe wiem co macie przeciwko niej, ja tam życzę powrotu do zdrowia ;)

 • martaw

  Oceniono 21 razy 11

  lancet arytmia serca raczej nie bierze się od jedzenia świństw...

 • bojandy

  Oceniono 14 razy 8

  Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze,nikomu nie życzę źle.Śmieszy mnie tylko określenie plotka że przeszedł poważną operację.No może one takie są za granicą bo w olsce nie.Przeszłam 5 poważnych (moim zdaniem)operacji,ale dla naszych lekarzy to były tylko zabiegi.Jak to się różnie interpretuje.Przecież już sama narkoza stwarza niebezpieczeństwo>Ja na takie lekceważące podejście do operacji przeprowadzanych w naszym kraju mam swoje zdanie,Lekceważą je BY NIE PŁACIĆ RENT LUB ODSZKODOWAŃ.Wiem coś o tym choruję na raka,ale zus uznał że jestem zdrowa.

 • toj

  Oceniono 15 razy 7

  Życzę zdrowia.Tak właśnie powinna zachować się kochająca,przyzwoita osoba.Rzuca wszystko i jest blisko kochanego a nie jak blachara,myśli o sobie i kasie.

 • czakel

  Oceniono 6 razy 6

  Pani Magdo życzę mężowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 • knop

  Oceniono 9 razy 5

  No niessamowita rzecz :] p. Magda jeszcze dwie godziny temu była w Siedlcach, oj plotku plotku.

 • vrouven

  Oceniono 10 razy 4

  a to coś dziwnego ?, też bym poleciała do swojego faceta w takiej sytuacji , eh plotek plotek.

 • mike25

  Oceniono 3 razy 1

  HAHA NEWS DNIA - tylko, ze spóźniony 2 tygodnie

 • jezdem_moherem

  Oceniono 4 razy 0

  wzruszyła mnie ta historia zwłaszcza że arytmię serca powoduje jedzenia świń buhahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX