"Jan przedstawił Lenkę jako swoją drugą połówkę"

Kryzys zażegnany.

Ostatnio pisaliśmy, że związek Jana Klimenta i Lenki Tvrzovej przeżywa kryzys. Młodsza od tancerza o 15 lat Lenka była zazdrosna o bliskie relacje jej chłopaka z Edytą Górniak. Taniec bardzo zbliżył artystkę i tancerza. Przez przyjaźń, która narodziła się na planie "Tańca z gwiazdami" pojawiły się pierwsze rysy na związku Jana i Leny. Kolorowa praca pisała już nawet, że tancerz nie mieszka już z Lenką. Para postanowiła jednak dać sobie jeszcze jedną szansę.

Byłam wczoraj w Opolu na Nocy Zakupów z Gwiazdami. Byli tam Janek Kliment z Lenką. Janek i Lenka czule przytulali się wczoraj w Opolu. Jan łapał Lenkę wielokrotnie za rękę. Później wspólnie zatańczyli i Jan przedstawił Lenkę jako swoją drugą połówkę, gdy wchodzili na scenę. Wiec miedzy nimi wszystko dobrze.

Oprócz Jana Klimenta do Opola przyjechały również Tomasz Jacyków, Tomasz Ciachorowski, Paulina Papierska i Anna Piszczałka. Każda gwiazda miała swoją lożę i tam rozdawała autografy. Najdłuższa kolejka była do finalistek "Top model. Zostań modelką". Żeby dostać autograf od modelek trzeba było czekać nawet 40 minut.


Sancita


Zobacz także:

Najgorętsze momenty 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Kliment rozstał się z ukochaną!