Chace Crawford w Glee?!

Nadaje się?
Chace Crawford w "Glee"?! Choć to plotka, jednak podobno Chace Crawford bardzo chciałby zagrać w serialu Jak zastrzega Kristin z E! Online, to plotka, ale podobno Chace Crawford bardzo chciałby zagrać w "Glee" i powiedział o tym przyjacielowi Matthew Morrisonowi. Jak zastrzega Kristin z E! Online, to plotka, ale podobno Chace Crawford bardzo chciałby zagrać w "Glee" i powiedział o tym przyjacielowi Matthew Morrisonowi (Will Schuester w "Glee"). A co na to szefowa "Plotkary"? Stephanie Savage powiedziała, że co prawda nie widziała śpiewającego ani tańczącego aktora, ale "wszyscy chętnie zobaczylibyśmy go w 'Glee'". Jak dobrze wiecie, "Glee" opiera się na tańcu i śpiewie. Czy Chace poradziłby sobie z tym zadaniem? Wprawdzie tańczącego go nie widzieliśmy (szkoda, że nie zagrał w "Footloose"...), ale śpiewającego Chace'a można było ostatnio zobaczyć w programie "Late Night with Jimmy Fallon". Czy Chace poradziłby sobie w tym serialu?

 

Jak zastrzega Kristin z E! Online, to plotka, ale podobno Chace Crawford bardzo chciałby zagrać w ''Glee'' i powiedział o tym przyjacielowi Matthew Morrisonowi (Will Schuester w "Glee"). A co na to szefowa ''Plotkary''? Stephanie Savage powiedziała, że co prawda nie widziała śpiewającego ani tańczącego aktora, ''wszyscy chętnie zobaczylibyśmy go w Glee''.

 

Jak dobrze wiecie, "Glee" opiera się na tańcu i śpiewie. Czy Chace poradziłby sobie z tym zadaniem? Wprawdzie tańczącego go nie widzieliśmy (szkoda, że nie zagrał w "Footloose"...), a śpiewającego...Zobaczcie nagranie z jego występu w programie "Late Night with Jimmy Fallon".

 

 

 

Czy Chace poradziłby sobie w tym serialu? Zagłosujcie w sondzie!