Wojewódzki o Rosati: Indianka z Etiopii

Kolejny pojazd.
Wojewódzki o Rosati: Indianka z Etiopii Kuba Wojewódzki w prześmiewczy sposób opisał spotkanie Weroniki z Sharon Stone Weronika Rosati i Sharon Stone spotkały się niedawno na paryskiej premierze filmu "Largo Winch 2". Kuba Wojewódzki w prześmiewczy sposób opisał to spotkanie. Weronika Rosati zagrała u boku Sharon Stone w filmie "Largo Winch 2". Aktorki spotkały się niedawno na paryskiej premierze filmu. Kuba Wojewódzki w swoim najnowszym felietonie dla "Polityki" w prześmiewczy sposób opisał to spotkanie. "To był szok dla całego krajowego środowiska filmowego. Na premierze filmu "Largo Winch 2" w Paryżu nasza krajowa Weronika Rosati powiedziała "cześć" nie naszej krajowej Sharon Stone. Podobno Sharon była zachwycona Weroniką i cały wieczór dopytywała się, kim jest ta mała Indianka z Etiopii." Czasem szkoda nam tej Weroniki. Krupa nazwała ją "suką bez serca", a teraz Wojewódzki Indianką z Etiopii.

Weronika Rosati zagrała u boku Sharon Stone w filmie "Largo Winch 2". Aktorki spotkały się niedawno na paryskiej premierze filmu. Kuba Wojewódzki w swoim najnowszym felietonie dla "Polityki" w prześmiewczy sposób opisał to spotkanie.

To był szok dla całego krajowego środowiska filmowego. Na premierze filmu "Largo Winch II" w Paryżu nasza krajowa Weronika Rosati powiedziała "cześć" nie naszej krajowej Sharon Stone. Podobno Sharon była zachwycona Weroniką i cały wieczór dopytywała się, kim jest ta mała Indianka z Etiopii.

Czasem szkoda nam tej Weroniki. Krupa nazwała ją "suką bez serca", a teraz Wojewódzki Indianką z Etiopii.


Rosati i Stone w Paryżu.:

Sharon Stone,weronika rosati

 

Sancita


Zobacz także:

Wojewódzki przepowiada szołbiznes za 10 lat

Weronika Rosati z Sharon Stone. Nowe znajome?