SZOK! Menadżerka Pauli ma... 16 lat!

Niemożliwe? A jednak...
Szok! Menadżerka Pauli ma... 16 lat! 16-letnia Magdalena Kozłowska od kilku miesięcy nakręca karierę Pauli Marciniak W jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN" Ewa Wojciechowska wybrała się na imprezę urodzinową Pauli Marciniak. Spotkała tam menadżerkę artystki, która ma 16 lat! W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" Ewa Wojciechowska podjęła się bądź co bądź ryzykownego zadania. Poszła na imprezę urodzinową Pauli Marciniak, chciała dowiedzieć się o tej gwiazdce czegoś więcej. Ustaliła, że menadżerka artystki ma... 16 lat! Nazywa się Magdalena Kozłowska i od dobrych kilku miesięcy nakręca karierę Marciniak. W programie zdradziła, jak się zaczęła ta współpraca. - Tak naprawdę poznałyśmy się przez Facebooka. I tak nam się rozmowa dobrze kręciła, że po prostu od razu wiedziałyśmy, że musimy razem pracować. Obmyśliłyśmy sobie cały plan działania na te miesiące i to realizowałyśmy - powiedziała Kozłowska. Nastoletnia menadżerka zdradziła również plany Pauli. - Mamy w planach radia, przede wszystkim, bo radia muszą grać Paulę. Zapowiada się trochę koncertów. Niebawem nowy singiel "Sweetie" - poinformowała. Paula ciągle nas zadziwia. Nie dość, że jest posiadaczką "największego naturalnego biustu w Polsce", na swoją karierę wzięła pięć kredytów na kwotę 100 tysięcy złotych, to jeszcze ma najmłodszą menadżerkę!

W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN",Ewa Wojciechowska podjęła się bądź co bądź ryzykownego zadania. Poszła na imprezę urodzinową Pauli Marciniak, chciała dowiedzieć się o tej gwiazdce czegoś więcej. Ustaliła, że menadżerka artystki ma... 16 lat! Nazywa się Magdalena Kozłowska i od dobrych kilku miesięcy nakręca karierę Marciniak. W programie zdradziła jak się zaczęła ta współpraca:

Tak naprawdę poznałyśmy się przez Facebooka. I tak nam się rozmowa dobrze kręciła, że po prostu od razu wiedziałyśmy, że musimy razem pracować. Obmyśliłyśmy sobie cały plan działania na te miesiące i to realizowałyśmy.

Nastoletnia menadżerka zdradziła również plany Pauli:

Mamy w planach radia, przede wszystkim, bo radia muszą grać Paulę. Zapowiada się trochę koncertów. niebawem nowy singiel "Sweetie".

Paula ciągle nas zadziwia. Nie dość, że jest posiadaczką "największego naturalnego biustu w Polsce", na swoją karierę wzięła pięć kredytów na kwotę 100 tysięcy złotych, to jeszcze ma najmłodszą menadżerkę! 

 

Magdalena Kozłowska

 

 

 

Paula - Flashing Lights
 

Aik

 

 

Zobacz także:

Wyuzdane urodziny Pauli Marciniak. WIDEO

Paula wzięła aż PIĘĆ kredytów na karierę!

Zula o urodzinach Marciniak: Wielkie KUPOWATE DNO