Agent o Marczuk: Odraza. NATURA PRZESTĘPCY

Najmocniejsze słowa ever. Będzie odwet Weroniki?
Agent o zachowaniu Marczuk: Odraza Mocne słowa. Czy będzie odwet Weroniki? Agent Tomek dla "Gali": "Wiele zachowań [...] pani Sawickiej, Marczuk i innych, wywoływało u mnie odrazę. Kleiły im się rączki, mieli natury przestępców". Kiedyś jedli razem obiady, spędzali razem czas. Weronika traktowała to w ramach znajomości, on - w ramach pracy. Dziś historię Agenta Tomka, który "rozpracowywał" Marczuk zna każdy. Wiemy, że prokuratura sprawę umorzyła, bo nie było mocnych dowodów. A agent Tomek udzielił kolejnego wywiadu. Padły w nim najostrzejsze do tej pory słowa: "Wiele zachowań figurantów, pani Sawickiej, Marczuk i innych, wywoływało u mnie odrazę. Powiedziałem zresztą w książce Piotra Krysiaka dlaczego. Kleiły im się rączki, mieli natury przestępców" - czytamy w najnowszej "Gali".

Kiedyś jedli razem obiady, spędzali razem czas. Weronika traktowała to w ramach znajomości, on - w ramach pracy. Dziś historię Agenta Tomka, który "rozpracowywał" Marczuk zna każdy.

 

Wiemy, że prokuratura sprawę umorzyła, bo nie było mocnych dowodów. Oczywiście Weronika może się od wyroku odwołać, ale jesteśmy pewni, że tego nie zrobi. Tomasz Małecki udzielił kolejnego wywiadu. Padły w nim najostrzejsze do tej pory słowa.

Wiele zachowań figurantów, pani Sawickiej, Marczuk i innych, wywoływało u mnie odrazę. Powiedziałem zresztą w książce Piotra Krysiaka dlaczego. Kleiły im się rączki, mieli natury przestępców - czytamy w najnowszej "Gali".

 

Agent Tomek we własnej osobie. A może i nie we własnej...

tomasz kaczmarek,agent tomek

 

Mrock

Zobacz także:

Agent Tomek TRAFI ZA KRATKI?!

Prokuratura umorzyła śledztwo Marczuk

Marczuk nie wzięła łapówki od agenta Tomka?


Więcej o:
Komentarze (17)
Agent o Marczuk: Odraza. NATURA PRZESTĘPCY
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 25 razy 7

  Gdyby nie było "lepkich rączek" nie byłoby takich agentów. Wypowiedź Marczuk "kto nie ryzykuje, nie pije szampana" mówi o niej wszystko.

 • ladyzgaga

  Oceniono 11 razy 7

  Tomasz Kaczmarek, Tomasz Małecki - dla Plotka wszystko jedno...

 • toj

  Oceniono 31 razy 7

  Agent Tomek wykonywał swoje obowiązki, choć wzbudzają one negatywne emocje.Taka praca.Komu nie odpowiada to się jej nie podejmuje.Marczukowej nie wierzę w 100%,taka jest ukraińska natura.To wyjątkowo pokrętna i cwana baba.

 • lojzo

  Oceniono 43 razy 7

  największą odrazę to wzbudzają podstępne działania takich kreatur jak 'agent' Tomek. Agenci to powinni przestępców, morderców ścigać z narażeniem życia a nie za ciężka kasę podatników bawić się i bez większego ryzyka uwodzić rożne panie i zastawiać na nie pułapki, że może się skusi. I właśnie prokuratura umarzając śledztwo pokazała, ile warte były te działania pseudo agenta Tomka.

 • blazi90

  Oceniono 11 razy 7

  To Tomasz Kaczmarek czy Tomasz Małecki?!

 • agatka.wariatka

  Oceniono 12 razy 6

  Wystarczy popatrzeć na tego pożal się Boże Bonda, z wyglądu przebija natura alfonsa.

 • limo

  Oceniono 11 razy 5

  Widac ze to pokrecony notoryczny klamczuch i manipulator

 • plotekchuj

  Oceniono 27 razy 5

  Oślizłą kanalię-agenta Tomka wszyscy obywatele Polski mają prawo traktować jak dziwkę.Z naszych podatków płaciliśmy mu za prostytuowanie się.Czy tylko mentalne?Kto wie,dziwki i klienci mają swoje tajemnice.

 • cosma

  Oceniono 6 razy 4

  Agenci ,działają zupełnie inaczej , ten to mały ,marny, prowokator !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX