Marczuk: Będę walczyć o odszkodowania

Tuż po konferencji udzieliła ostrego wywiadu.

Mieliśmy nadzieję, że po oczyszczeniu Weroniki z zarzutów cała afera będzie miała koniec na początku tego roku. Okazuje się, że jeszcze długo będziemy czytać o romansach agenta Tomka.

 

Szef CBA domaga się ujawnienia akt Marczuk, Agent Tomek wydał książkę i może tym samym złamał prawo, a Weronika udziela wywiadu za wywiadem. Tym razem było ostro:

Nie będę się odwoływać od tej decyzji oczywiście - powiedziała Weronika o umorzeniu sprawy. Zostały wszczęta śledztwa i długo jeszcze będzie się toczyć ta sprawa - Powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Weronika odniosła się do agenta Tomka i jego książki:

Ujawienie tajemnic w ksiązce to skandal. pewność granicząca z wygraną jest niebywała. Ja nad swoją książką pracowałam półtora roku, żeby nie było ani jeden informacji ze śledztwa.

Najwięcej jednak Weronika straciła na zdrowiu i psychice. Jak wyznała jej rodzice już są w kiepskim stanie po tej aferze i trzeba załatwiać operacje. Zdrowotne konsekwencje u samej Weroniki wyjdą po kilku latach. Będę walczyć o odszkodowania - dodała na końcu.

Czego jeszcze dowiemy się o tej sprawie? Może głos zabierze Cezary Pazura, w końcu swój udział w aferze też miał (po zatrzymaniu Weroniki medialnie prosił aby go z nią nie wiązać).

 

Mrock

 

Zobacz także:

Agent Tomek TRAFI ZA KRATKI?!

Prokuratura umorzyła śledztwo Marczuk

Marczuk nie wzięła łapówki od agenta Tomka?