Paula wzięła aż PIĘĆ kredytów na karierę!

W sumie ponad 100 tysięcy złotych!
Paula wzięła pięć kredytów na karierę W sumie ponad 100 tysięcy złotych! Paula Marciniak w "DD TVN": - Wzięłam pięć kredytów na ok. 100 tysięcy złotych. Ale to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam w karierę. Gościem piątkowego odcinka "Dzień Dobry TVN" była Paula Marciniak. Gwiazdka opowiedziała o tym, ile trzeba zainwestować by stać się sławnym. Przekrzykująca Ewę Wojciechowską Agnieszka Jastrzębska bardzo chciała się dowiedzieć ile. Paula w końcu odpowiedziała: - W sumie wzięłam pięć kredytów na sumę ok. 100 tysięcy złotych. Ale tak naprawdę, to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam. Reszta pochodzi z koncertów i kontraktów reklamowych. Na co konkretnie poszły te pieniądze? - Przede wszystkim inwestowałam w muzykę. Współpracuję w Polsce i za granicą z najlepszymi producentami. Jest to m.in. Tomek Lubert i grupa producentów "Play & Win". Oni są odpowiedzialni za sukces rumuńskiej piosenkarki INNY. Nas zaskoczyło, że Paula jest całkiem sympatyczną dziewczyną, która wie czego chce. No cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za jej karierę.

Gościem piątkowego odcinka "Dzień Dobry TVN" była Paula Marciniak. Gwiazdka opowiedziała o tym, ile trzeba zainwestować by stać się sławnym. Przekrzykująca Ewę Wojciechowską, Agnieszka Jastrzębska bardzo chciała się dowiedzieć ILE. Paula w końcu odpowiedziała:

W sumie wzięłam pięć kredytów na sumę ok. 100 tysięcy złotych. Ale tak naprawdę, to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam. Reszta pochodzi z koncertów i kontraktów reklamowych.

Na co konkretnie poszły te pieniądze?

Przede wszystkim inwestowałam w muzykę. Współpracuję w Polsce i za granicą z najlepszymi producentami. Jest to m.in. Tomek Lubert i grupa producentów "Play & Win". Oni są odpowiedzialni za sukces rumuńskiej piosenkarki INNY.

Nas zaskoczyło, że Paula jest całkiem sympatyczną dziewczyną, którawie czego chce. No cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za jej karierę. A dla przypomnienia pierwszy singiel Pauli Marciniak - "Flashing Light":

 


 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Paula zjada sushi z gołej dziewczyny

Paula vs. Paulla - jak je rozróżnić

Paula: Jestem królową seksbomb

Więcej o:
Komentarze (38)
Paula wzięła aż PIĘĆ kredytów na karierę!
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 31 razy 23

  pomyślałem, że sprawdzę co to za kawał dobrej muzyki nagrała i włączę to video. żałuję, że to zrobiłem. ale znając polskie i ogólnoświatowe realia wkrótce zostanie wielką gwiazdą (chociaż chyba już nią jest). cycki pomagają we wszystkim a głupi motłoch lubi ścierwo

 • gagula

  Oceniono 26 razy 22

  ile tych Pauli się jeszcze narobi ?

 • vanessaaa

  Oceniono 25 razy 21

  ciekawe, JAK zdobyła te kredyty, nie pracując.

 • drifter

  Oceniono 22 razy 16

  Niech wreszcie pokaże cyce i dupę w Playboyu, to zaraz zarobi na spłatę części kredytu i jeszcze dodatkowo się wypromuje.

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 24 razy 16

  kolejna celebrytka w polskim rynsztok-biznesie. to już nawet nie jest śmieszne.

 • fuckklische

  Oceniono 21 razy 15

  O! nie mialam pojecia, ze taki shit tyle kosztuje!... wyceniam jej"talent" na duuuuzo mniej.... duzo, duzo mniej...

 • monamonia

  Oceniono 16 razy 14

  o matko jaki angielski i jakk glos beznadziejny :/ czemu do spiewania po angielsku biora sie tacy co nie umieja... heh... a pioseneczka widac, ze wyprodukowana przez tych samych co INNA...

 • milusia33

  Oceniono 16 razy 14

  bez kitu to już nie jest śmieszne czym oni nas karmią!!

 • krytyczna

  Oceniono 19 razy 13

  kim Ty w ogóle jesteś dziewczyno ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX