Paula wzięła aż PIĘĆ kredytów na karierę!

W sumie ponad 100 tysięcy złotych!
Paula wzięła pięć kredytów na karierę W sumie ponad 100 tysięcy złotych! Paula Marciniak w "DD TVN": - Wzięłam pięć kredytów na ok. 100 tysięcy złotych. Ale to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam w karierę. Gościem piątkowego odcinka "Dzień Dobry TVN" była Paula Marciniak. Gwiazdka opowiedziała o tym, ile trzeba zainwestować by stać się sławnym. Przekrzykująca Ewę Wojciechowską Agnieszka Jastrzębska bardzo chciała się dowiedzieć ile. Paula w końcu odpowiedziała: - W sumie wzięłam pięć kredytów na sumę ok. 100 tysięcy złotych. Ale tak naprawdę, to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam. Reszta pochodzi z koncertów i kontraktów reklamowych. Na co konkretnie poszły te pieniądze? - Przede wszystkim inwestowałam w muzykę. Współpracuję w Polsce i za granicą z najlepszymi producentami. Jest to m.in. Tomek Lubert i grupa producentów "Play & Win". Oni są odpowiedzialni za sukces rumuńskiej piosenkarki INNY. Nas zaskoczyło, że Paula jest całkiem sympatyczną dziewczyną, która wie czego chce. No cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za jej karierę.

Gościem piątkowego odcinka "Dzień Dobry TVN" była Paula Marciniak. Gwiazdka opowiedziała o tym, ile trzeba zainwestować by stać się sławnym. Przekrzykująca Ewę Wojciechowską, Agnieszka Jastrzębska bardzo chciała się dowiedzieć ILE. Paula w końcu odpowiedziała:

W sumie wzięłam pięć kredytów na sumę ok. 100 tysięcy złotych. Ale tak naprawdę, to tylko jedna trzecia tego co zainwestowałam. Reszta pochodzi z koncertów i kontraktów reklamowych.

Na co konkretnie poszły te pieniądze?

Przede wszystkim inwestowałam w muzykę. Współpracuję w Polsce i za granicą z najlepszymi producentami. Jest to m.in. Tomek Lubert i grupa producentów "Play & Win". Oni są odpowiedzialni za sukces rumuńskiej piosenkarki INNY.

Nas zaskoczyło, że Paula jest całkiem sympatyczną dziewczyną, którawie czego chce. No cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za jej karierę. A dla przypomnienia pierwszy singiel Pauli Marciniak - "Flashing Light":

 


 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Paula zjada sushi z gołej dziewczyny

Paula vs. Paulla - jak je rozróżnić

Paula: Jestem królową seksbomb