Sablewska i Górniak ROZSTAJĄ SIĘ?

Chodzi o "X-Factor".
Sablewska i Górniak rozstają się? Poszło o "The X-Factor" Powiało chłodem między Edytą Górniak a jej menadżerką. Górniak jest niezadowolona, że Maja Sablewska zostałem jurorem w nowym show TVN "X-Factor' Kilka tygodni temu w "Dzień dobry TVN" astrolog Joanna Godecka przewidywała przyszłość Edyty Górniak. Zdradziła, że na przełomie stycznia i lutego stosunki Edyty Górniak i Mai Sablewskiej ochłodzą się. Nie pomyliła się. Od kiedy ruszyły negocjacje między TVN a menadżerką w sprawie programu "The X Factor" ich współpraca pogorszyła się. Po wielu miesiącach negocjacji, Maja zdecydowała się zasiąść w jury "The X Factor". Decyzja zapadła dopiero w tym tygodniu. TVN-owi bardzo zależało na jej udziale. Maja długo się wahała, bo nie wiedziała, czy pogodzi program z pracą przy swoich artystkach. Podobno Edyta nie była zachwycona jej decyzją - zdradza nam osoba z TVN-u. Edyta Górniak wolałaby, żeby Maja pracowała z nią, a nie występowała w "The X Factor". Sytuacja między artystką, a jej menadżerką zmienia się z dnia na dzień, więc ciężko przewidzieć finał tej sprawy. Naszym zdaniem Edyta powinna cieszyć się tym, że TVN spośród wszystkich menadżerów w Polsce wybrał akurat jej agentkę. Muszą ją bardzo cenić. Poza tym etat jurora "The X Factor" otworzy Mai wiele drzwi do wytwórni fonograficznych. I to nie tylko w Polsce.

Kilka tygodni temu w "Dzień dobry TVN" astrolog Joanna Godecka przewidywała przyszłość Edyty Górniak. Zdradziła, że na przełomie stycznia i lutego stosunki Edyty Górniak i Mai Sablewskiej ochłodzą się. Nie pomyliła się. Od kiedy ruszyły negocjacje między TVN a menadżerką w sprawie programu "X Factor" ich współpraca pogorszyła się.

Po wielu miesiącach negocjacji, Maja zdecydowała się zasiąść w jury "X Factor". Decyzja zapadła dopiero w tym tygodniu. TVN-owi bardzo zależało na jej udziale. Maja długo się wahała, bo nie wiedziała, czy pogodzi program z pracą przy swoich artystkach. Podobno Edyta nie była zachwycona jej decyzją - zdardza nam osoba z TVN-u.

Edyta Górniak , Maja Sablewska

 

Edyta Górniak wolałaby, żeby Maja pracowała z nią, a nie występowała w "X Factor". Sytuacja między artystką, a jej menadżerką zmienia się z dnia na dzień, więc ciężko przewidzieć finał tej sprawy.


Naszym zdaniem Edyta powinna cieszyć się tym, że TVN spośród wszystkich menadżerów w Polsce wybrał akurat jej agentkę. Muszą ją bardzo cenić. Poza tym etat jurora "X Factor" otworzy Mai wiele drzwi do wytwórni fonograficznych. I to nie tylko w Polsce.

 

Sancita


Zobacz także:

To pewne! Maja Sablewska w jury "X Factor"!

TYLKO U NAS: Czy Sablewska zostanie trzecim jurorem "X Factor"?