Francuski portal o Dodzie: Polska GaGa

Co napisali o "Bad Girls"?

Nagranie kosztownego klipu opłaciło się Dodzie. W Polsce jak zwykle nie brakuje krytyków, za to na zachodzie zaczynają dostrzegać zaangażowanie polskiej piosenkarki. Francuski portal rozrywkowy lol.net określił Dodę jako "Lady Gaga polonaise", czyli "polską Lady Gagą". W głosowaniu ponad 800 czytelników zdecydowało, że klip im się podoba.

 

Czy Doda zrobi karierę na zachodzie? Jeśli wszystko będzie realizować w tak profesjonalny sposób jak swój ostatni klip, to wszystko wskazuje na to, że jej marzenie się spełni.

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Doda pokazała zdjęcia z Adamem

Nergal po wyjściu ze szpitala: Czuje się nieźle

Doda dostała od Nergala buty za 4 tysiące!

Więcej o:
Komentarze (131)
Francuski portal o Dodzie: Polska GaGa
Zaloguj się
 • anthea

  Oceniono 40 razy 22

  Jaki kraj, taka Gaga. Jak dla mnie piosenka to popowa anglojęzyczna papka dla głuchoniemych albo pozbawionych kompletnie gustu muzycznego. Co zaś się tyczy teledysku, to może i jest on zrobiony profesjonalnie, ale jak dla mnie nie ma tam ani fabuły ani jakiejkolwiek głębszej treści, no po prostu same przebieranki, kręcące się dupska i komputerowe efekty.

 • marynarz

  Oceniono 45 razy 17

  Tak GaGa-dla ubogich :)

 • aliora

  Oceniono 29 razy 17

  Jak ten koles na zdjeciu chamsko obcina jej tylek :D:D:D

 • zoelle

  Oceniono 50 razy 16

  akurat mieszkam we francji i wiem, które polskie wokalistki są tutaj znane: justyna steczkowska, anna maria jopek, edyta górniak, trochę renata przemyk. o dodzie jeśli ktoś mowi to tylko w kategoriach blond idiotki do wybzykania, więc plotkowy pijar możecie sobie wsadzic. kupa nie jest czekoladką i nigdy nie będzie.

 • madziam1986

  Oceniono 35 razy 15

  hahaha Doda sie wkurzy, ze znowu porownali ja Gagi (: (: (:

 • artur.b.logan

  Oceniono 39 razy 15

  Pewnie, że nie zrobi kariery na świecie jako piosenkarka, bo jest słaba. Doda bez wątpienia jest gwiazdą w naszym kraju, ale tylko dzięki skandalom, a nie muzyce. W świecie artystycznym ona się w ogóle nie liczy, ale w świecie medialnym, programach rozrywkowych tak, bo wzbudza jakiekolwiek emocje i stacje telewizyjne zawsze będą ją zapraszać tylko po to by podniosła słupki oglądalności. Jednakże "Tylko nas Dwoje" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie" udupiła. Co do Edzi i Sablewskiej, to naprawdę wierzycie Superlakowi?

 • oj_jak_boli

  Oceniono 42 razy 14

  Polska podróba Lady Gagi. Nie dorasta nawet do dywanu po którym chodzi Gaga!

 • killthelights

  Oceniono 33 razy 13

  To troche tak jakby ktos ci plul w twarz a ty sie cieszysz ze deszczyk pada. Ale spoko, jesli o taka slawe Dodzie chodzi..;)

 • killthelights

  Oceniono 33 razy 13

  Nie wiem czy bycie znanym z porownan do Lady Gagi na zagranicznych portalach to powod do radosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX