Lekarz: Kolbergera nie pokonał nowotwór

Dlaczego musiał odejść?

Krzysztof Kolberger od wielu lat zmagał się z choroba nowotworową. Kiedy pierwszy raz usłyszał, że ma bardzo zaawansowanego raka nerki, mamie i siostrze powiedział o wszystkim dopiero po operacji. Wówczas wszystko zakończyło się pomyślnie. Rak zaatakował ponownie po wielu latach... tym razem w zupełnie innym miejscu.

Krzysztofa Kolbergera nie pokonał nowotwór. Zmarł w  wyniku niespodziewanych powikłań innego typu, które mogły się przydarzyć każdemu - powiedział w rozmowie z ''Rewią'' prof. Cezary Szczylik, wybitny onkolog zajmujący się aktorem w stołecznej klinice na Szaserów.

Nagłe odejście aktora zaskoczyło i zasmuciło nas wszystkich.

 

osa

 

Zobacz także:

Wróżka przepowiedziała Kolbergerowi datę śmierci

Obrońcy krzyża przegonili pewną aktorkę

Więcej o:
Komentarze (22)
Lekarz: Kolbergera nie pokonał nowotwór
Zaloguj się
 • wuwu

  Oceniono 16 razy 10

  Komplikacje zdrowotne mogą się przydarzyć każdem, owszem. Ale inaczej walczy organizm młody, inaczej stary, a jeszcze inaczej organizm maltretowany przez wiele lat nowotworami. Czy na nowotwór w ogóle można umrzeć? Nie. Zabija niewydolność krążenia, zapalenie płuc, wyniszczony nowotworem organizm nie jest w stanie bronić się przed infekcjami.

 • klawisz

  Oceniono 15 razy 5

  onkolog idiota wiele nie powiedział kolejny z mafi farmaceutycznej wszyscy lekarze to samo mówią czyli nic tylko na kasę liczą a przeciez lek na raka juz dawno jest.Mafia farmaceutyczna nie zdradza bo by padła lepiej brac kase i leczyc niż wyleczyc

 • vampirela

  Oceniono 3 razy 3

  eso napisz jaki jest ten lek na raka, to będzie pełna jasnośc

 • pandzik

  Oceniono 5 razy 3

  Nagłe?

 • m4rc1n31

  Oceniono 11 razy 3

  Świeć Panie nad jego duszą...

 • klawisz

  Oceniono 3 razy 3

  do "ksgodzio"otwieracie stale nowe konta ale juz nikt sie na to nie nabiera weż się dzieciaku za uczciwą prace

 • esoterique

  Oceniono 2 razy 2

  Zoelle - to nie teorie spiskowe, to prawda:) vampirela - Terapia Gersona, dieta makrobiotyczna, nowa dieta antyrakowa, wspomaganie homeopatyczne itd. Wszystko zależy od diety - specjalnie dobrana dieta potrafi załatwić raka na amen.

 • zoelle

  Oceniono 4 razy 2

  niestety, najczęsciej pacjent onkologiczny umiera z powodu komplikacji po chemioterapii - czyli, jakby nie było, po LEKARSTWIE... mówi się na to "śmierć na raka"... nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych, ale musi w tym coś być, co pisze eso ...

 • finley

  Oceniono 1 raz 1

  ja jeszcze słyszałam o witaminie B17, tylko nie wiem czy w Polsce można ją gdzieś dostać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX