Violetta Villas zaśpiewa z Magdą Welc!

Na swoim ostatnim koncercie.

Violetta Villas kończy karierę i żegna się ze sceną. 14 lutego będzie jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Tego dnia diwa zagra wielkie koncert na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Podobno Villas odrzuciła ofertę zagrania w Sali Kongresowej w Warszawie na rzecz Kielc, bo tam mieszka jej rodzina.

 

Jubileuszowy koncert podsumowujący 50-lecie działalności artystycznej na scenie ma być też ostatnim w jej karierze. Villas zaśpiewa swoje największe przeboje. Na scenie  towarzyszyła jej będzie... zwyciężczyni 3. edycji "Mam Talent" Magda Welc.

 

Dziewczynka śpiewała już z Michałem Bajorem. Teraz wystąpi z Violettą Villas. To dobry pomysł?

 

Sancita


Zobacz także:

Villas modli się za Górniak

Violetta Villas kończy 72 lata

5 rzeczy, których nie wiedzieliście o Magdzie Welc

Więcej o:
Komentarze (37)
Violetta Villas zaśpiewa z Magdą Welc!
Zaloguj się
 • zosiam54

  Oceniono 26 razy 14

  Do nobodystar- jeśli tę niewątpliwie utalentowaną dziewczynkę nazywasz ,,suką", to ty jesteś- sukinsynem. Jak można nie znając kogoś bliżej wyzywać go od suk? Ta , która nie potrafiła cię wychować , lecz WYHODOWAŁA- to jest dopiero SUKA ( przepraszam suki - zwierzęta, które są niejednokrotnie mądrzejsze od gatunku ludzkiego). Magdzie życzę jak najlepiej i wierzę w to ,że wyjdzie z tego koncertu z podniesioną głową, a tym , którzy mają wątpliwości do jej talentu zyczę więcej optymizmu a mniej zawiści.

 • myszka36

  Oceniono 17 razy 11

  uwazam ze Pani Willas nalezy sie szacunek ,tymbardziej ze odnosze wrazenie ze nie zostala doceniona w Polsce jako nasze dobro kulturowe,chodzi mi o opieke i jakies apanaze zeby mogla godnie dozyc ostatnich dni ,dobrze ze zaspiewa z Magda to madra dziewczynka i godna partnerka,a Pani Willas troche sie przy niej rozrusza i spedzi napewno moily wieczor

 • lemmikki

  Oceniono 35 razy 11

  genialnie, przedszkolno-geriatryczny duet w babcinym repertuarze na światowej scenie w Kielcach, nic tylko lecieć po bilety

 • talib

  Oceniono 26 razy 10

  Znakomity, do tego jeszcze striptisik papierskiej, połączony z kilkoma smutnymi opowieściami i mamy show na maxa. Konferansjerką musi zająć sie koniecznie jakiś duchowny, by było godnie :-)

 • jmb

  Oceniono 17 razy 9

  Magda Welc tu, Magda Welc tam... Ma dziewczynka talent, nie przeczę, ale takie nagłe zainteresowanie jej osobą może być dla niej zgubne. Przyjdzie X-Factor, który wyłoni nową "gwiazdę", która będzie błyszczała na salonach. DD TVN, Uwaga, występy z artystami współczesnej sceny, wywiady, zdjęcia, autografy, plotki... A gdzie wtedy będzie Magda? Skończy się wspólne śpiewanie z Villas, Bajorem czy Majewską. Zniknie priorytet jej unikalności, minie kilka lat i nie będzie miała już atutu "zdolnego dziecka" tylko zostanie młodą dziewczyną, która aby zarobić musi się sprzedać jakoś wśród showbiznesu. Życzę jej jak najlepiej, oby dorosły świat mamony nie zniszczy jej dziecięcych ideałów.

 • dorisekx

  Oceniono 25 razy 9

  To będzie masakra XXI wieku !

 • nikola22

  Oceniono 12 razy 8

  ta willas wyglada jak stapetowany facet na tym zdjeciu

 • olussiaa

  Oceniono 24 razy 8

  mam talent powinien wygrać Bednarek, chociaż nie szaleję za nim ani go nie lubię, to uważam, że jemu się należało

 • fan_sochackiej

  Oceniono 20 razy 8

  hahahahahahaha stara malenka bedzie spiewac z babcia hahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX