Co zobaczymy na Disney Channel w lutym?

Kilka propozycji...

 

"CAMP ROCK 2: WIELKI FINAŁ" - WSPÓLNY TANIEC

 

Rozszerzona wersja filmu w sobotę 12 lutego, o godz. 19:10

 

Gwiazdom filmu, braciom Jonas i Demi Lovato, z pewnością uda się wprawić widzów w taneczny nastrój.

 

Tego lata wszyscy uczestnicy Camp Rock powracają spragnieni dobrej zabawy i świetnej muzyki. Jednak nie wszystko okazuje się być takie, jak by się mogło wydawać. Po drugiej stronie jeziora sukcesy odnosi nowy Camp Star - zaawansowany technicznie, opływający pieniędzmi muzyczny obóz, sponsorowany przez skłóconego z Brownem byłego członka jego zespołu, Axela Turnera. Camp Rock może być pełen pasji, talentu i oddania, ale Camp Star ma niezbędne zasoby, bogate zaplecze oraz pieniądze - wystarczającą ich ilość, aby podkupić doradców Camp Rocka, a co za tym idzie doprowadzić obóz do bankructwa. Mitchie postanawia podnieść poprzeczkę i wzywa egocentryczny Camp Star na pojedynek - Wielki Finał. Niech wygra najlepszy.

 

"LICEUM AVALON"

 

Premiera filmu w sobotę 19 lutego, o godz. 10:40

 

Allie jest niezwykle zadowolona z wiadomości, że jej rodzice - para wciąż podróżujących profesorów specjalizujących się w historii legendy o Królu Arturze - decydują, że ich córka zostanie w Liceum Avalon aż do chwili ukończenia szkoły. Dzięki tej decyzji Allie nareszcie będzie mogła dołączyć do drużyny, nawiązać nowe przyjaźnie i prowadzić życie zwyczajnej licealistki. Jednak wkrótce po przyjeździe dziewczyna przekonuje się, że rzeczy nie są takie, jakie wydają się być na pierwszy rzut oka.

 

Gdy Allie przegląda materiały historyczne na temat rządów Króla Artura zauważa pewne zaskakujące podobieństwa pomiędzy przeszłością a teraźniejszością. Wszyscy w jej otoczeniu - przystojny Will, jego dziewczyna, która jest cheerleaderką, Jen - zachowują się jak rycerze okrągłego stołu.

 

"HANNAH MONTANA FOREVER"

 

Odcinek premierowy w sobotę 26 lutego, o godz. 08:55

 

 

"Hannah Montana" jest serialem komediowym typu live action, śledzącym losy typowej nastolatki Miley Cyrus, jej starszego brata Jacksona, autora piosenek, managera i ojca w jednej osobie Robbiego Ray'a oraz jej najlepszej przyjaciółki Lilly. W tajemnicy przed przyjaciółmi i kolegami z klasy, Miley prowadzi sekretne życie światowej sławy piosenkarki popowej imieniem Hannah Montana. W ostatnim sezonie, Miley zastanawia się, czy rzeczywiście może w pełni czerpać ze swoich obu wcieleń i czy powinna dalej być Hannah Montanta, czy też wrócić na zawsze do swojego dawnego życia.

 

"JAKE I BLAKE"

 

Premiera nowego sezonu w poniedziałek 14 lutego, o godz. 16:20

 

 

"Jake i Blake" to historia dwójki bliźniaków, których rozdzielono zaraz po urodzeniu i którzy nie mają pojęcia o swoim istnieniu. Jednak gdy los postanawia ich połączyć, decydują się wykorzystać swoje podobieństwo i zamienić się rolami. Tak zaczyna się ta interesują przygoda. Jednak nic nie jest proste w życiu Jake'a i Blake'a. Chociaż na zewnątrz bliźniacy są tacy sami, wewnątrz różnią się pod każdym względem.

 

WTORKI PEŁNE ŚMIECHU

 

Specjalna propozycja programowa od wtorku 1 lutego, o godz. 14:25

 

Od pierwszego lutego Disney Channel ogłasza każdy wtorek dniem śmiechu z potrójnymi odcinkami ulubionych seriali kanału.

 

Dzięki komediowym odcinkom seriali "Hannah Montana", "Powodzenia Charlie", "Słoneczna Sonny" i "Czarodzieje z Waverly Place" oraz zabawnym filmom jak "Tatastrofa" i "Au Pair" wtorkowe wieczory będą pełne śmiechu.

 

 

NON STOP PIĄTEK

 

Specjalna propozycja programowa od piątku 4 lutego, o godz. 16:20

 

Dzięki specjalnej weekendowej propozycji programowej Disney Channel "Non stop Piątek", soboty i niedziele będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Już od 4 lutego w każdy piątek, o godz. 16:20 będzie można zobaczyć najnowsze odcinki ulubionych seriali Disney Channel.

 

 

W lutym na ekranach widzów będą gościć najnowsze podwójne odcinki seriali "Czarodzieje z Waverly Place", "Jake i Blake" i "Hannah Montana Forever".

 

Dodatkowo w każdy piątek o godz. 20:30 Disney Channel wyemituje również film. Na widzów czekają takie hity jak "Wendy Wu" czy "Kacper i Wendy".

 

WALENTYNKI

 

Specjalna propozycja programowa - poniedziałek 14 lutego, start godz. 14:25

 

W Walentynki Disney Channel przygotował dla swoich widzów wszystkie ulubione programy. Wśród walentynkowych propozycji programowych znajdą się podwójne odcinki seriali "Czarodzieje z Waverly Place", "Słoneczna Sonny", "Hannah Montana" i "Jonas L.A.".

 

POWTÓRKI SERIALI "AKWALANS" I "TANIEC RZĄDZI"

 

 

O godz. 09:20 zostaną wyemitowane zupełnie nowe odcinki serialu "Taniec rządzi", a o godz. 09:50 podwójny odcinek kolejnej nowości programowej "Akwalans".

 

mat.prasowe

 

Wypatrzyliście coś dla siebie?