Lider Łez: Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie od Wyszkoni

Bardzo miło jej się pewnie zrobiło. Kto ma lepszy głos od Ani?
Nieprzyjemne rozstanie z Łzami Adam Konkol: Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie od Wyszkoni Lider zespołu "Łzy" Adam Konkol: - Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie niż Ania Wyszkoni. Myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć. Rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem Łzy nie przebiegło chyba w miłej atmosferze, bo w studiu "Między kuchnią a salonem" lider tej formacji nie szczędził Ani złośliwości. Zapytany o to, jakiej piosenkarki szukał na miejsce Wyszkoni, odpowiedział: - Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie. "Lepsze" to pojęcie względne, szukaliśmy kogoś o innym głosie. Szukaliśmy kogoś młodego i z życiem w sobie. Myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć - stwierdził Adam Konkol.

Rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem Łzy nie przebiegło chyba w miłej atmosferze, bo w studiu "Między kuchnią a salonem" nie szczędził złośliwości pod jej adresem. Zapytany o to jakiej piosenkarki szukał na miejsce Wyszkoni, odpowiedział:

Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie. Oczywiście to jest możliwe. "Lepsze" to pojęcie względne, szukaliśmy kogoś o innym głosie. Szukaliśmy kogoś młodego i z takim życiem w sobie i myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć - stwierdził Konkol.

Fot.TVN/ZOOM

 

W ostatniej chwili uratował sytuację. Niesmak pozostał. Miejsce Wyszkoni w zespole zajęła 19-letnia Sara Chmiel. Zespół wypatrzył ją w programie "Mam talent" (występowała z zespołem Mocha) i za pośrednictwem Facebooka zaprosił na casting.

 

Tak śpiewa Sara:

 

Sancita

Zobacz także:

Z "Mam talent" do Łez

Ania Wyszkoni wychodzi za mąż

Czy dlatego Wyszkoni już nie jest wokalistką "Łez"?

Kto ma lepszy głos?
Więcej o: