Lider Łez: Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie od Wyszkoni

Bardzo miło jej się pewnie zrobiło. Kto ma lepszy głos od Ani?
Nieprzyjemne rozstanie z Łzami Adam Konkol: Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie od Wyszkoni Lider zespołu "Łzy" Adam Konkol: - Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie niż Ania Wyszkoni. Myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć. Rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem Łzy nie przebiegło chyba w miłej atmosferze, bo w studiu "Między kuchnią a salonem" lider tej formacji nie szczędził Ani złośliwości. Zapytany o to, jakiej piosenkarki szukał na miejsce Wyszkoni, odpowiedział: - Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie. "Lepsze" to pojęcie względne, szukaliśmy kogoś o innym głosie. Szukaliśmy kogoś młodego i z życiem w sobie. Myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć - stwierdził Adam Konkol.

Rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem Łzy nie przebiegło chyba w miłej atmosferze, bo w studiu "Między kuchnią a salonem" nie szczędził złośliwości pod jej adresem. Zapytany o to jakiej piosenkarki szukał na miejsce Wyszkoni, odpowiedział:

Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie. Oczywiście to jest możliwe. "Lepsze" to pojęcie względne, szukaliśmy kogoś o innym głosie. Szukaliśmy kogoś młodego i z takim życiem w sobie i myślę, że udało nam się kogoś takiego znaleźć - stwierdził Konkol.

Fot.TVN/ZOOM

 

W ostatniej chwili uratował sytuację. Niesmak pozostał. Miejsce Wyszkoni w zespole zajęła 19-letnia Sara Chmiel. Zespół wypatrzył ją w programie "Mam talent" (występowała z zespołem Mocha) i za pośrednictwem Facebooka zaprosił na casting.

 

Tak śpiewa Sara:

 

Sancita

Zobacz także:

Z "Mam talent" do Łez

Ania Wyszkoni wychodzi za mąż

Czy dlatego Wyszkoni już nie jest wokalistką "Łez"?

Kto ma lepszy głos?
Więcej o:
Komentarze (42)
Lider Łez: Szukaliśmy kogoś o lepszym głosie od Wyszkoni
Zaloguj się
 • effcien

  Oceniono 32 razy 32

  rewelacji nie ma. ładnie śpiewa, ale żeby była jakaś wybitna? sądzę, że większość osób i tak będzie kojarzyła Łzy tylko z Anią. trudno się przyzwyczaić do zmiany wokalisty w zespole po tylu latach

 • ladyaga

  Oceniono 38 razy 32

  Może mieć głos Christiny Aguilery, ale i tak to już nigdy nie będą te same Łzy!

 • peta

  Oceniono 36 razy 30

  Ania ma niepowtarzalny glos, i zespol Łzy byl kojarzony dzieki temu, napewno nie przyniesie zespolowi spektakularnego sukcesu z inna wokalistka, za kazdym razem bedzie porownywana do Wyszkoni. Wypowiedz Konkola jest poprostu zalosna, widac bylo ze wiele mial do powiedzenia niekoniecznie zgodnie z prawda, bo nikt inny z zespolu sie o Ani nie wypowiedzial tylko on.

 • tylkobadz

  Oceniono 31 razy 25

  Konkol to ma chyba zaburzenia słuchu jeżeli uważa że Sara ma lepszy głos od Wyszkoni. Owszem jest dobry, ale nie lepszy. Czas Łez się skończył..

 • inka1

  Oceniono 39 razy 25

  Wyszkoni ma niepowtarzalną barwę głosu więc...Sara ma talent ale niestety głos pospolity.Mało eleganckie ze strony zespołu zwłaszcza,że mało kto zna nazwiska członków.Dzieki Ani zaistnieli a teraz takie słowa.Fe panowie

 • jogobella15

  Oceniono 23 razy 23

  kur... Jak można je porównywac !? Po 1 mają inną barwę głosu po 2 inne doświadczenie a po 3 różnią się wiekiem a to też ma ogromne znaczenie. Obie ładnie spiewają. A Łzy bez Ani to juz nie to samo :) pzdr

 • fuckklische

  Oceniono 25 razy 23

  Ale to chodzi, chyba rowniez o to, by wokalistka miala charakterystyczny glos, a nie tylko dobry. Dobre glosy - to na peczki w chorach koscielnych.

 • pimpusia

  Oceniono 19 razy 19

  obie ładnie śpiewają, ale Łzy będą głównie kojarzone zawsze z Wyszkoni ;)

 • onomatopeja

  Oceniono 30 razy 18

  Ja radziła bym im jeszcze poszukac , bo wydaje mi sie ze mo zna znaleść cos lepszego .Ale i tak Wyszkoni na zawsze zostanie ich najlepsza wokalistka .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX