Polacy chcą nazwać dziecko... Megatron

Jest jeden warunek. Jaki?

Nie tylko za granicą ludzie mają ciekawe pomysły na imiona dla dzieci. Również w Polsce przyszli rodzice wykazują się ogromną kreatywnością. Jeden z naszych czytelników polecił nam grupę na facebooku, na stronie której czytamy:

Założyłem się z żoną. Jeżeli do grupy dołączy w ciągu 16 dni 100000 osób -nazwiemy swoje dziecko Megatron. Imię nadamy w Holandii. Dołączajcie i poinformujcie swoich znajomych :-)

Dziecko rodzi się 24 stycznia a aktualny wynik osób "lubiących to", wynosi 32.022 osoby. Ale czym lub kim jest Megatron? Nieoceniona okazała się wikipedia:

Megatron, to Transformer, należący do Deceptikonów. Zarówno w wersji komiksowej jak i w serialu animowanym Megatron jest przywódcą Deceptikonów, który dowodzi nimi zarówno w czasie wojny na Cybertronie jak i po znalezieniu się Transformerów na Ziemi. Megatrona cechuje bezduszność i bezwzględność w dążeniu do celu jakim jest władza nad światem. Jakkolwiek jest potężnym wojownikiem nie cofa się też nigdy przed podstępem i wiarołomstwem wobec wrogów i nieraz jest w stanie pokazać wielką przebiegłość. Jego słabością jest natomiast zbytnie uleganie emocjom, które często go zaślepiają, jak również niedocenianie przeciwnika. Mimo swej demonicznej natury posiada pewne specyficzne poczucie honoru wojownika i z respektem odnosi się do tych których za wojowników uważa.

Jeśli pomysł nadania dziecku imienia Megatron, wydaje wam się kontrowersyjny, to warto wspomnieć, że w zeszłym roku jedna z par w Warszawie zdecydowała się nazwać dziecko... Belzebub. Jeśli mimo wszystko chcecie "pomóc" przyszłemu ojcu, dołączcie do grupy pod tym linkiem.

 

ZDECYDUJCIE W NASZEJ SONDZIE CZY TO DOBRY POMYSŁ

BY NADAĆ DZIECKU IMIĘ MEGATRON?

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Policjantka sika po kątach

Jedyny taki pogodynek w Polsce

Najbogatsza Polka w Szwecji zbankrutuje


Czy to dobry pomysł by nazwać dziecko Megatron?