TYLKO U NAS: Wiemy, kto poprowadzi "X Factor"

Bez niespodzianek.
Kuźniar w "X Factor" Bez niespodzianek. W piątek na warszawskim Torwarze odbył się pierwszy casting do nowego show stacji TVN "X Factor". Prowadzącym program został Jarosław Kuźniar związany z TVN24 W piątek na warszawskim Torwarze odbył się pierwszy casting do programu "X Factor". Gwiazdą wiosennej ramówki TVN będzie Jarosław Kuźniar. To właśnie on poprowadzi nowe show tej stacji. Do tej pory związany z TVN24, Kuźniar od lat robił wszystko, żeby trafić na główną antenę Grupy ITI. Bardzo chciał poprowadzić program rozrywkowy i jak widać jego marzenie w końcu się spełniło. Ciekawe czy widzowie również są przekonani, że Jarosław Kuźniar nadaje się na prowadzącego "X Factor"?

Dziś na warszawskim Torwarze był pierwszy casting do programu "X Factor".Jako pierwsi podawaliśmy wam wszystkie informacje dotyczące tego programu, a dziś przedstawiamy nową gwiazdę wiosennej ramówki TVN: Jarosława Kuźniara. To właśnie on poprowadzi nowe show.

 

 

 

Do tej pory związany z TVN24, Kuźniar od lat robił wszystko żeby trafić na główną antenę Grupy ITI. Bardzo chciał poprowadzić program rozrywkowy. I jak widać jego marzenie się spełniło. Czy nadaje się na prowadzącego "X Factor"? Zdecyduj w naszej sondzie.

 


A już teraz możecie zobaczyć wideo z precastingu, na którym jest też Kuźniar:

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Ruszyły castingi do "X Factor"

Metz i Wojewódzki jurorami "X Factor"

Sablewska JUROREM "X Factor"?

Czy Kuźniar sprawdzi się w roli prowadzącego "X Factor"?