Wróżka przepowiedziała Kolbergerowi datę śmierci

Przyjaciele wiedzieli, że gaśnie.

Śmierć Krzysztofa Kolbergera wstrząsnęła wszystkimi, choć byli przygotowani na to od 20 lat. Ale trudno pogodzić się z chorobą tak fantastycznego aktora i człowieka.

 

W sierpniu 2010 roku Krzysztof skończył 60 lat. Trzymał się świetnie, emanował energią. Do grudnia. Przyjaciele wspominają, że na Wigilii był w złej formie - czytamy w "Życiu na gorąco". Gasł w oczach, czuli, że jego dni są policzone. Przyjaciele wspominają, że wróżka przepowiedziała Kolbergerowi, że umrze w wieku 61 lat.  Tak też się stało. 7 Odszedł stycznia 2011 roku. Ponoć świadomość, że dożyje takiego wieku, dodawała mu uporu i odwagi w walce z chorobą.

 

Buka

 

Zobacz także:

Gwiazdy żegnają Kolbergera - zdjęcia

Trzy kobiety Kolbergera

Więcej o:
Komentarze (55)
Wróżka przepowiedziała Kolbergerowi datę śmierci
Zaloguj się
 • badgirls

  Oceniono 34 razy 30

  " 7 Odszedł stycznia 2011 roku. " Zdanie bez sensu.

 • vanessaaa

  Oceniono 8 razy 8

  dlaczego DOPIERO PO ŚMIERCI WILEKIEGO CZŁOWIEKA,media rozdmuchują i nagłaśniają jego zasługi? czemu nie robią tego wcześniej?! BIERZCIE SIĘ DO ROBOTY JUŻ TERAZ.

 • dak

  Oceniono 9 razy 7

  "7 Odszedł stycznia 2011 roku." Nawet pisząc tylko kilka zdań o śmierci Wielkiego Człowieka Plotek nie potrafi zrobić tego poprawnie. Może jakiś pismak przeczytałby przed publikacją to, co napisał, chociaż ten jeden raz?

 • zenkosuzuki

  Oceniono 13 razy 7

  Polacy u wróżek i innych czarownic zostawiaja rocznie ok.2 miliardy złotych a WOŚP zebrała ok. 40 ml złotych.

 • feela

  Oceniono 25 razy 7

  Wróżby nie raz działają ale ja w to nie wierzę. [*]

 • ctasek

  Oceniono 7 razy 5

  Szkoda, że wróżki nie mogą zmienić przeznaczenia, odwrócić bieg losu. W niektórych przypadkach, byłoby to bardzo wskazane.

 • ilybj

  Oceniono 5 razy 3

  to co zwykle -- pelno opisowek jaka to jestem glupia, a zadnych 'obaleń';D moich jakichs slow. moglam sie tego spodziewac, ty w dyskusjach jestes cienki jak sik pająka.

 • ilybj

  Oceniono 5 razy 3

  jest w Biblii o magach przepowiadajacych przyszlosc, chyba nie jest trudno domyslic sie o co kaman. Diabel istnieje, choc ty jestes wystarczająco glupi by dać sie nabrac ze go nie ma. a co do mojego zainteresowania, gdybys pomyslal odrobine zrozumialbys ze zainteresowanie zawsze jest punktem wyjscia do wiedzy na jakikolwiek temat. ale wyzsze tematy nie są dla ciebie, idz lepiej dymnij jakiegoś pieska, to ci ulzy:)

 • ilybj

  Oceniono 5 razy 3

  ja tez moglabym napisac prace magisterska, bo to moje zainteresowanie od dziecinstwa, poza tym znam kilka tarocistek, wrozek. dowodem na to, ze nie masz zielonego pojecia na ten temat jest to, ze uwazasz ze magia tarota nie pochodzi od diabla, o tym pisze nawet w Biblii kolego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX