Pazura skopiował plakat do "Weekendu"?

Gdzie się kończy inspiracja, a zaczyna plagiat?
Pazura skopiował plakat do "Weekendu"? Gdzie się kończy inspiracja, a zaczyna plagiat? Plakat reklamujący film Pazury ''Weekend'' bardzo przypomina plakat z filmu Ritchiego - ''Przekręt''. Czy naprawdę nie można było zmienić nawet czcionki? Cezary Pazura od początku prac nad swoim reżyserskim debiutem trąbił wszem i wobec, że zamierza się wzorować na mistrzach komedii gangsterskich. Miejmy nadzieję, że te słowa nie dotarły do samego Quentinia Tarantino i Guya Ritchiego, którzy za takich mistrzów mogą się właśnie uważać. Nie chcielibyśmy się przecież wstydzić za naszego rodaka. Tym bardziej, że plakat reklamujący ''Weekend'' bardzo przypomina plakat z filmu Ritchiego - ''Przekręt''. Czy naprawdę nie można było zmienić nawet czcionki?

Cezary Pazura od początku prac nad swoim reżyserskim debiutem trąbił wszem i wobec, że zamierza się wzorować na mistrzach komedii gangsterskich. Miejmy nadzieję, że to nie dotarło do samego Quentinia Tarantino i Guy'a Ritchie, którzy za takich mistrzów mogą się właśnie uważać.

 

Nie chcielibyśmy się przecież wstydzić za naszego rodaka. Tym bardziej, że plakat reklamujący ''Weekend'' bardzo przypomina plakat z filmu Ritchiego - ''Snatch''. Czy naprawdę nie można było zmienić nawet czcionki?

 

 

 

osa

 


Zobacz także:

Smutna Edyta Pazura na premierze filmu męża

Galerianka i gwiazdor "Majki" na premierze filmu Pazury