Open`er triumfuje

Open'er został okrzyknięty najlepszym europejskim dużym festiwalem!
Open`er triumfuje Open'er został okrzyknięty najlepszym europejskim dużym festiwalem! Podczas gali European Festival Awards w holenderskim Groningen, Heineken Open'er Festival po raz drugi otrzymał nagrodę w kategorii Best Major Festival. Podczas gali European Festival Awards w holenderskim Groningen, Heineken Open'er Festival po raz drugi otrzymał nagrodę w kategorii Best Major Festival (Najlepszy Duży Festiwal). Co najważniejsze - już drugi rok z rzędu nasz festiwal otrzymuje to ważne wyróżnienie, zdobyte dzięki głosom publiczności. W tym roku zanotowano niebywały wręcz wzrost ilości głosujących - oddano ponad 350 tysięcy głosów, to potwierdzenie jak wielkie znaczenie w naszym życiu mają festiwale i jak wielkie emocje budzą. European Festival Awards to najważniejsze europejskie nagrody festiwalowe będące wspólną inicjatywą Yourope (Stowarzyszenia Festiwali Europejskich), Eurosonic Noorderslag (najważniejszej europejskiej konferencji muzycznej) oraz Virtual Festivals Europe mającą na celu podsumowanie europejskiego sezonu festiwalowego oraz uhonorowanie wyróżniających się wydarzeń, zespołów i organizatorów. Mimo silnej konkurencji takich uznanych festiwali jak m.in. Rock Werchter, czy Roskilde, Open'er Festival zwyciężył dzięki głosom oddanej publiczności, za co bardzo dziękujemy - to wspaniały prezent na 10-tą edycję festiwalu. Możemy być dumni z naszego Open'era.

 

Podczas wczorajszej gali European Festival Awards w holenderskim Groningen, Heineken Open'er Festival po raz drugi otrzymał nagrodę w kategorii Best Major Festival (Najlepszy Duży Festiwal).

 

Co najważniejsze - już drugi rok z rzędu nasz festiwal otrzymuje to ważne wyróżnienie, zdobyte dzięki głosom publiczności. W tym roku zanotowano niebywały wręcz wzrost ilości głosujących - oddano ponad 350 tysięcy głosów, to potwierdzenie jak wielkie znaczenie w naszym życiu mają festiwale i jak wielkie emocje budzą.

 

European Festival Awards to najważniejsze europejskie nagrody festiwalowe będące wspólną inicjatywą Yourope (Stowarzyszenia Festiwali Europejskich), Eurosonic Noorderslag (najważniejszej europejskiej konferencji muzycznej) oraz Virtual Festivals Europe mającą na celu podsumowanie europejskiego sezonu festiwalowego oraz uhonorowanie wyróżniających się wydarzeń, zespołów i organizatorów.

 

Mimo silnej konkurencji takich uznanych festiwali jak m.in. Rock Werchter, czy Roskilde, Open'er Festival zwyciężył dzięki głosom oddanej publiczności, za co bardzo dziękujemy - to wspaniały prezent na 10-tą edycję festiwalu.

 

 

mat. prasowe

 

Możemy być dumni z naszego Open'era :)

 

Kotek upolował informację w serwisie Tuba.pl