Jedyny taki pogodynek w Polsce

Kim jest Rogers Cole Wilson?
Jedyny taki prezenter pogody w Polsce Kim jest Rogers Cole Wilson? Furorę w białostockiej telewizji TV Jard robi czarnoskóry prezenter pogody Roger Cole Wilson. Fanom nie przeszkadza jego słaba wymowa języka polskiego Jarosław Kret i Omenaa Mensah mają groźną konkurencję. W białostockiej telewizji TV Jard od kilku tygodni prawdziwą furorę robi czarnoskóry Rogers Cole Wilson. Uroczy prezenter pogody ze Sierra Leone ma grono swoich wiernych fanów, którzy tylko dla niego oglądają prognozę pogody. Nie przeszkadza im jego nienajlepsza znajomość języka polskiego i jego wymowa. Najważniejszy jest bowiem dla nich jego urok osobisty. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" w Białymstoku Rogers Cole Wilson zdradził, że przyjechał do Polski 27 lat temu. Został w naszym kraju, bo zwyczajnie się zakochał. Teraz robi karierę w TV Jard oraz w internecie. Filmik z jego udziałem ma od 4 stycznia już ponad 600 tys. odsłon. - Byłem ostatnio na ryneczku i kupiłem różowe kalesony. Teraz spokojne przeżyję zimę w Polsce - mówi Wilson. I jak go nie uwielbiać?

Jarosław Kret i Omenaa Mensah mają groźną konkurencję. W białostockiej telewizji TV Jard od kilku tygodni prawdziwą furorę robi Rogers Cole Wilson. Uroczy pogodynek ze Sierra Leone ma grono swoich wiernych fanów, którzy tylko dla niego oglądają prognozę pogody. Nie przeszkadza im jego wada wymowy i niepełna znajomość języka polskiego. Jednak najważniejszy jest urok osobisty.

 

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" w Białymstoku, Rogers Cole Wilson zdradził, że przyjechał do Polski 27 lat temu. Został w naszym kraju, bo zwyczajnie się zakochał. Teraz robi karierę w TV Jard oraz w internecie. Filmik z jego udziałem ma od 4 stycznia już ponad 600 tys. odsłon.

 

 

"Byłem ostatnio na ryneczku i kupiłem różowe kalesony. Teraz spokojne przeżyję zimę w Polsce". I jak go nie uwielbiać?

 

Sancita

 

Zobacz także:

14-latka padła ofiarą pedofila-szantażysty

Najbogatsza Polka w Szwecji zbankrutuje