Wyniki obdukcji Jarosińskiej. MOCNE!

Uraz głowy, szyi, ramienia...
Wyniki obdukcji Jarosińskiej! Pobita przez Dodę aktorka doznała urazów głowy, szyi i ramienia Se.pl dotarł do wyników obdukcji Moniki Jarosińskiej. Na twarzy pobitej przez Dodę aktorki lekarze stwierdzili liczne zasinienia i zadrapania Rabczewska nie wytrzymała zbyt długo w skórze "Matki Doroty od szpiku" i na otwarciu klubu SHOW pokazała pazurki. Wszyscy już chyba słyszeli o tym, że Doda wdała się w bójkę z aktorką Moniką Jarosińską. Se.pl dotarł do wyników obdukcji Jarosińskiej. Na twarzy aktorki stwierdzono liczne zasinienia i zadrapania. Doznała też urazów szyi i ramienia. Niektórzy świadkowie twierdzą, że Jarosińska sama sprowokowała Dodę, mówiąc przy niej, że Nergal i tak "zdechnie". Z kolei Rabczewska wytykała aktorce, że ta sypiała z Radkiem Majdanem, a na koniec powiedziała: "Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę!". Policja już zajęła się sprawą.

Rabczewska na otwarciu klubu SHOW pokazała pazurki. Mówi się, że Doda wdała się w bójkę z aktorką Moniką Jarosińską. W pewnym momencie piosenkarce miały puścić nerwy i doszło do rękoczynów. Se.pl dotarł do wyników obdukcji Jarosińskiej.

 

screen ze strony se.pl


Niektórzy świadkowie twierdzą, że Jarosińska sama sprowokowała Dodę mówiąc przy niej, że Nergal i tak "zdechnie". Z kolei Rabczewska wytykała aktorce, że ta sypiała z Radkiem Majdanem, a na koniec powiedziała: "Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę!". Policja już zajęła się sprawą. Myślicie, że ta afera znajdzie finał w sądzie?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Doda krzyczała do Jarosińskiej, że zdechnie na białaczkę?!