Wyniki obdukcji Jarosińskiej. MOCNE!

Uraz głowy, szyi, ramienia...
Wyniki obdukcji Jarosińskiej! Pobita przez Dodę aktorka doznała urazów głowy, szyi i ramienia Se.pl dotarł do wyników obdukcji Moniki Jarosińskiej. Na twarzy pobitej przez Dodę aktorki lekarze stwierdzili liczne zasinienia i zadrapania Rabczewska nie wytrzymała zbyt długo w skórze "Matki Doroty od szpiku" i na otwarciu klubu SHOW pokazała pazurki. Wszyscy już chyba słyszeli o tym, że Doda wdała się w bójkę z aktorką Moniką Jarosińską. Se.pl dotarł do wyników obdukcji Jarosińskiej. Na twarzy aktorki stwierdzono liczne zasinienia i zadrapania. Doznała też urazów szyi i ramienia. Niektórzy świadkowie twierdzą, że Jarosińska sama sprowokowała Dodę, mówiąc przy niej, że Nergal i tak "zdechnie". Z kolei Rabczewska wytykała aktorce, że ta sypiała z Radkiem Majdanem, a na koniec powiedziała: "Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę!". Policja już zajęła się sprawą.

Rabczewska na otwarciu klubu SHOW pokazała pazurki. Mówi się, że Doda wdała się w bójkę z aktorką Moniką Jarosińską. W pewnym momencie piosenkarce miały puścić nerwy i doszło do rękoczynów. Se.pl dotarł do wyników obdukcji Jarosińskiej.

 

screen ze strony se.pl


Niektórzy świadkowie twierdzą, że Jarosińska sama sprowokowała Dodę mówiąc przy niej, że Nergal i tak "zdechnie". Z kolei Rabczewska wytykała aktorce, że ta sypiała z Radkiem Majdanem, a na koniec powiedziała: "Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę!". Policja już zajęła się sprawą. Myślicie, że ta afera znajdzie finał w sądzie?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Doda krzyczała do Jarosińskiej, że zdechnie na białaczkę?!

Więcej o:
Komentarze (165)
Wyniki obdukcji Jarosińskiej. MOCNE!
Zaloguj się
 • maryosh

  Oceniono 72 razy 46

  Obdukcja wykazała także rozliczne zadrapania i obtłuczenia w obrębie zwojów mózgowych. Podobno na skutek tych obrażeń ofiara straciła możliwość prawidłowego odbioru rzeczywistości. Co więcej obdukcja była na tyle wnikliwa że objęła swym zasięgiem także rozliczne uszkodzenia w korze mózgowej napastnika. Zalecenie lekarskie dotyczyło dokonania trepanacji , konieczna będzie także lobotomia. Następnie półkule mózgowe obu pacjentek mają zostać połączone naprzemiennie drutem kolczastym co w przyszłości ma umożliwić obu panią porozumiewanie się na płaszczyźnie niewerbalnej. Jest szansa że o ile operacja zakończy się sukcesem, opinia publiczna nie będzie niepokojona eskalacją konfliktu.

 • dagmara

  Oceniono 47 razy 19


  Doda ma problemy psychiczne,już w programie BAR miałam takie wrażenie,ze ta dziewczyna ma wielkie pokłady agresji,oraz zachwianą równowagę psychiczną. Dalsze lata to potwierdzały.Nasz wymiar sprawiedliwości jest bardzo niekompetentny i niesprawiedliwy i wszyscy poszkodowani przez Dodę nie mieli ochoty na tą walkę.Ostatnio przekroczyła barierę,za która jest tylko DNO.Kostnica,nekrofilia - które ją pociągają,uczyniły z niej kobietę,której potrzebny jest pilnie psychiatra.Przez całą chorobę Nergala wcale się nie wyciszyła,ale tarzała się po imprezach i oczywiście robiła pijar sobie na chorobie Adama.Wcale jej Adaś w głowie,ale to ,z kim sypia Majdan- to świadczy o wszystkim.

 • yena

  Oceniono 21 razy 17

  A Makowieckiemu dała z liścia ot tak,bo był pod ręką, a ona naćpana,nawet nie wiedziała komu dała w ryło....A "Saleta ciągnie fleta" dla 5 mln widowni to też było tak normalne. Błąd ! Bo nikt jej nie ukarał za te wyczyny jak z burdelu i mamy taki efekt jak teraz. I nie dziwcie się,że idolki Dody,13 latki tłuka na śmierć swoją koleżankę,gdzieś maja medialny przykład chamstwa ,które w żaden sposób nie jest karane, tylko sowicie wynagradzane.

 • stefanek

  Oceniono 29 razy 15

  .Rabczewska od samego początku manipuluje wszystkimi, którzy nie mają za grosz inteligencji! Jej związek z Nergalem jest tylko medialny i przynosi obojgu kasę a o to chodzi w ich zepsutym, chorym świecie! Ona kocha tylko siebie! A media? Cóż! Myślicie, że komunizm się skończył ale on nadal trwa! Są w tym kraju bogaci ludzie, którzy decydują co ogladamy, czego słuchamy itp.-to oni decydują i dyktuja warunki a nam sie wmawia, że to my chcemy Rabczewskiej!
  Poczytajcie sobie te komentarze! Ludzie jej nienawidzą, uważają za szmate, dno, beztalencie, nikt nie chce jej juz ogladać to po co ją wpychaja niemalże w każdy program tv?? Nie możemy zgadzać się na chamstwo bo inaczej ten kraj opanują same prostaczki i chamski pokroju Rabczewskiej! Mamy wystarczajaco duzo chamstwa na ulicach - wiec na scenie chcemy miec kulture i talenty a nie takie sci:er:wa jak Rabczewska.! Kopiujcie to i rozpowszechniajcie niech głos narodu będzie wysłuchany!!! (komentarz... z "pudelka")

 • pinupgirl

  Oceniono 37 razy 15

  totalne dno. Szkoda tylko, że Plotek jest tutaj rzecznikiem dodzi i stara się ją wybielić i ugładzić za wszelką cenę. Nie ma się co dziwić, przecież ta "pani" nie panuje nad sobą, co rusz się czyta, że jest z kimś w konflikcie, kogoś tam pobiła, oblała wodą czy drinkiem, jakieś pyskówki itp. Doda jest skończona - zawodowo, moralnie i po prostu po ludzku. Ciekawe czy Nergal jest z niej dumny i zadowolony... Apel do Plotka - nie promujcie już tego chamskiego, buraczanego silikona. Nie warto

 • artyyysta

  Oceniono 43 razy 13

  ale jarosinska nie zaczepiala dody, to co powiedziala bylo konsekwencja zachowania dody, wiec jest usprawiedliwiona. no coz dodo, nie zlapiemy sie teraz na twoje manipulacje w stylu jaka jestes dobra i jak dbasz o innych, zreszta zobaczymy. widze ze jarosinska idzie po prostej linii. ci ktorzy sadza ze chce sie wypromowac na dodzie, powtarzam to nie jest prawda. doda nie raz i nie dwa zaczepila ludzi i byla agresywna. mysle, ze inni tez zabiora glos, ci ktorym nie raz i nie dwa grozila.

 • m4rc1n31

  Oceniono 30 razy 12

  Szkoda ze nie ma filmiku z tego wydarzenia.

 • lilka_07

  Oceniono 17 razy 11

  dziwie się ze jeszcze o tej chamce ciechanowskiej silikonowym piszą na portalach nieuk bez szkół mysli ze jej wszystko wolno ze jest piękna ??? ciekawe z której strony ze nawali kg tapety sztuczne włosy i silikon to nie wszystko chamka bez manier kopiuje innych bo sama nawet wypowiedzieć się nie potrafi tylko stęka jakby miesiąc klocka nie zrobiła

 • zoelle

  Oceniono 12 razy 10

  żałosna jest agresywna chamka, promowana jako "gwiazda", prostacka i bezkarna. kupa nie jest czekoladką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX