14-latka padła ofiarą pedofila-szantażysty

Słono zapłaciła za ostrą sesję zdjęciową.

Nastolatka z Warszawy przekonała się o niebezpieczeństwach jakie czyhają na młode dziewczyny w internecie. Początkowo niewinny flirt z 20-letnim chłopakiem zakończył się dla niej w koszmarny sposób.

 

Łatwo dała się zwieść chłopakowi, który po zapewnieniach o dozgonnej miłości namówił ją na przesłanie pikantnych zdjęć. Dziewczyna zgodziła się i... chłopak szybko się odkochał. Miłość zmieniła się w szantaż. Zażądał od nastolatki pieniędzy i zagroził, że jeśli ich nie dostanie jej nagie fotki znajdą się w sieci.


Załamana dziewczyna poskarżyła się rodzicom, a ci zgłosili sprawę policji. Szantażysta szybko wpadł w jej sidła. Zatrzymano go, w miejscu, w którym umówił się na przekazanie łupu, a wkrótce potem aresztował go sąd.

 

Tym razem skończyło się na strachu, ale to historia ku przestrodze. No chyba, że planuje się karierę w prono-biznesie.


Mart

 

 

Zobacz także:

Alicja potwierdza, że rozstała się z Colinem!

Możesz mieć mercedesa Ojca Rydzyka!

Więcej o:
Komentarze (47)
14-latka padła ofiarą pedofila-szantażysty
Zaloguj się
 • szaron_stoln

  Oceniono 65 razy 55

  Teraz wyjdę na starą upierdliwą ciotkę, trudno, przeżyję, ale muszę to napisać: za moich czasów, jak ja byłam nastolatką (fakt, było to w ubiegłym stuleciu, ale, kuźwa mać, nie w takich znowu zamierzchłych czasach) życie uczuciowe było znacznie prostsze. Ludzie się zapoznawali w realu, nie w sieci, ich intencje były w miarę przewidywalne, nikt nikogo nie szantażował, nie publikował prywatnej korespondencji czy zdjęć. A jak się ktoś wkurzył i chciał narobić swojej/swojemu eks obciachu, to działo się to w niewielkim środowisku, a teraz - mamy neta i możliwość upodlenia z góry upatrzonego człowieka na cały świat. Nie mieliśmy komórek, komputerów i innych naprawdę cudownych wynalazków, które ułatwiają i umilają życie, ale - kuźwa, powiem to głośno i wyraźnie - było lepiej, łatwiej... po prostu - normalnie.

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 29

  mlodziutkie,durne i naiwne

 • maria

  Oceniono 30 razy 28

  Głupie , naiwne dziecko !

 • onomatopeja

  Oceniono 28 razy 28

  Rozwalaja mnie osoby które w necie publikują nagie fotki razem z twarzą , Jest takie przysłowie "Nic w naturze nie ginie" Zamieńmy to na "internecie" i pomyślmy czy warto .

 • julka91

  Oceniono 21 razy 21

  te dzisiejsze nastolatki, im młodsze tym głupsze..

 • cerrie

  Oceniono 23 razy 21

  A wszystko od czego się zaczyna? Od ślepego zapatrzenia w taką Dodę, czy lady Gagę. Pfff... No bo takie głupie dziewczyny sobie myślą, że skoro taka ponoć mająca talent muzyczny znana osoba zachowuje się jak prowokacyjna prostytutka i tylko na tym zbija gruby szmal, to takie dziewczyny sobie myślą, że takie zachowanie jest super fajne i one też będą miała tak "Fajnie" w życiu jak taka Doda, czy Lady Gaga. Problem tylko w tym, że one obie nie są już normalnymi ludźmi, ale wytworami marketingowymi i one już nie mogą na powrót stać się normalnymi ludźmi jakimi były przed tymi koszmarnymi metamorfozami w dziwolągi, bo wtedy przestałyby się dobrze sprzedawać i nie miałby z czego żyć. A takie paniusie przyzwyczajone do luksusu nigdy w życiu nie poszłyby wam gdzieś na zmywak zmywać po kimś gary, czy skrobać marchewkę jako pomoc kuchenna do jakiejś jadłodajni. Pfff... A głupie dziewuszyska dają się nabierać, a jak są takie naiwne, to co? czyja to wina co? Mamusia nigdy jej nie uczyła, iż nie rozmawia się z obcymi, a już nie daj Boże nie przyjmuje się cukierków od obcych? Ja to naprawdę dziwię się głupocie takiej 14-latki tym bardziej, że 14-cie lat to już chyba nie jest taki wiek, gdzie nie wie się takich rzeczy jak to, iż nie rozmawia się na zbyt prywatne sprawy

 • malagi

  Oceniono 23 razy 21

  Tutaj jedynie zawiniła lekkomyślność dziewczyny.Bo kto daje obcemu swoje pół nagie zdjęcia?

 • tusiaa03

  Oceniono 19 razy 19

  to samo było na kotku wczoraj -,-'' love_eminema - to nie jest to foto . takie fotki plotek dodaje jak jest artykuł np . właśnie o tych pedofilach.

 • cerrie

  Oceniono 16 razy 16

  z ludźmi poznanymi w necie. A już tym bardziej nie posyła się nagicg fotek komuś kogo w ogóle na oczy się nie widziało. Doprawdy ja myślałam, że 14-letni młody człowiek już powinien conieco rozumieć z życia. Co ta dziewczyna pochodzi z jakiejś małej wsi gdzieś na zadupiu w przysłowiowym pcimiu dolnym gdzie jeszcze się wierzy w jakieś wiejskie zabobony, a rodziny mają po 10-cioro bajstruków na karku bo nie wiedzą co to antykoncepcja, że z nią nie rozmawiało się na takie tematy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX