Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Co Monika pisze na swoim profilu na Facebooku.

Co dzień pojawiają się nowe relacje, które zupełnie zmieniają spojrzenie na incydent z klubu Show, w którym brały udział Monika Jarosińska i Doda. Według jednego z tabloidów, to Doda miała wyzywać Jarosińską. Dziś dostaliśmy relację świadka zdarzenia, która stawia sprawę w zupełnie nowym świetle.

Byłam świadkiem tego zdarzenia, nie chciałam tego komentować, ale nie mogę patrzeć na to jaką ofiarę robi z siebie Mo J. Doda stała przy barze w SWOJEJ Bad strefie, po chwili w jej pobliżu pokazała się Jarosińska, zaczęła z nią rozmawiać bardzo emocjonalnie i głośno, naśmiewała się z Adama, z jego choroby i w bardzo CHAMSKI sposób powiedziała, że "on i tak zdechnie " [TAK UŻYŁA DOKŁADNIE TAKICH SŁÓW] . Po tych słowach reakcja Dody była oczywista. Ale nie było to wszystko tak brutalne jak opisała to Jarosińska. Po chwili ochroniarz Dody zabrał ją [DODĘ] do garderoby. Nie mam pojęcia skąd ma te wszystkie obrażenia które rzekomo stwierdzono w obdukcji. Ale na pewno nie powstały przy opisywanym wydarzeniu w Clubie SHOW.
Jej świadkowie twierdzą: " Próbowała obrócić to jakoś w żart, ale Doda dostała ataku złości i zaczęła ją okładać po twarzy, ciągać ją za włosy [...] Monika próbowała się bronić słownie".
to są kompletne brednie !! Jarosińska nie stała bezczynnie... Zresztą jako dowód na to jak "broniła się słownie", przesyłam wam screen wpisu na jej facebooku (który po kilku godzinach został przez nią usunięty) po komentarzach widać, że nie "stała się łatwą ofiarą dla Dody".

Oto screen z profilu Moniki Jarosińskiej:

 

 

Próbowaliśmy skontaktować się z Moniką, ale nie odbiera telefonu.

 

Jak myślicie - kto w tym sporze ma rację?

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda zabrała głos w sprawie Jarosińskiej

Doda krzyczała do Jarosińskiej, że zdechnie na białaczkę?!

Doda uderzyła Jarosińską w twarz?

Jak myślisz, która gwiazda mówi prawdę?
Więcej o:
Komentarze (248)
Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 44 razy 26

  Kto chce, by dorisekxd stąd wyleciała niech da plusa (tylko szczere głosy)!!!

 • dagmara

  Oceniono 22 razy 16

  Zobaczycie jak za parę dni bedzie w programie u Lisa, u Moniki była juz chyba dwa razy, w programie Teraz My, oto nasze media,które zrobiły z Dody ikonę i polski autorytet,kogoś ,kto nie umie skleci c zdania a jedynie,"Saleta ciagnij flata :

 • eeeee1

  Oceniono 24 razy 14

  najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to my czytelnicy jestesmy glupi bo ekscytujemy sie artykulami o takich prymitywach

 • pisadelko

  Oceniono 26 razy 14

  Doda mimo talentu to prosta dziwczyna, widac to po jej wybuchach zlosci, nie kisi w sobie zeby stworzyc piekna zemste reaguje od razu. i mam pewnosc ze skoro Jarosinska dostala w pysk to na to zasluzyla.

 • marleen5

  Oceniono 30 razy 12

  jeśli Jarosińska naprawdę powiedziała to o Adamie to nie dziwie się Dodzie, sama bym jej wtedy nawaliła

 • blacke

  Oceniono 18 razy 12

  Ze stylu wypowiedzi pani Jarosińskiej na FB wynika, że jedna drugiej warta.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 26 razy 12

  Ha ha ha ha,krulofa ziemniaka,buraka i trzody chlewnej.Ciechanowskie dziecię chlejące alpagi pod płotem...

 • benq

  Oceniono 21 razy 11

  obie lachmaniary warte siebie a ten anonim do plotka ktory tak broni dody pewnie napisala sama doda albo z jej znajomych

 • armagedon

  Oceniono 23 razy 11

  dorisekx UWAŻAJ BO OBSIKAŁAS SOBIE RAJSTOPKI. SMRODA POWINNA ZGNIĆ W PUDLE !!! ALBO PRACOWAĆ JAKO LACHOMAT BO TYLKO DO TEGO SIE NADAJE. POZA TYM MA WPRAWE PO POLACH MOKOTOWSKICH Z KOLEGAMI Z LICEUM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX