Doda krzyczała do Jarosińskiej, że zdechnie na białaczkę?!

Czyli awantury ciąg dalszy.

Doda miała pobić Monikę Jarosińską. Mało tego, groziła, że ją zabije! A cała ta awantura z powodu Radka Majdana. Sprawą już zajmuje się policja. ''Se.pl'' dotarł do dokumentów ze śledztwa. Oto szczegóły:

 

Całe zajście miało trwać 20 minut. Był piątkowy wieczór i otwierano właśnie klub Show w centrum Warszawy. Około 3. nad ranem Doda miała podejść do aktorki. Towarzyszył jej Dżaga - sceniczny sobowtór. Rabczewska chciała się podobno tylko zapoznać, ale sprawy przybrały niespodziewany obrót... Doda miała nagle rzucić się z rękoma na aktorkę, drapać ją, ciągnąć za włosy i bić po twarzy.

 

Ru***łaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz - miała przy tym wrzeszczeć Doda. - Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę!

 


Potem podobno wkroczyła ochrona Dody i rozdzieliła obie panie, mocno chwytając Monikę i robiąc jej siniaki na rękach. Czy tak było? Najlepiej wiedzą pewnie same zainteresowane...

 

osa


Zobacz także:

Doda uderzyła Jarosińską w twarz?

Gwiazdy na otwarciu "Show Club"Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/doda-do-jarosinskiej-zdechniesz-na-bialaczke_167115.html
Więcej o:
Komentarze (306)
Doda krzyczała do Jarosińskiej, że zdechnie na białaczkę?!
Zaloguj się
 • hienawtrampkach

  Oceniono 69 razy 59

  Krulofa chciała wywołać skandal pt."Jarosińska nabija się z choroby nergala"Chciała upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.Pierwsza pieczeń,ciechanowski koorwischon jest zazdrosny o Majdana i Jarosińską.Druga pieczeń to własny lans na białaczce,niestety to akurat nie wyszło.Wyszła natomiast niezła kupa z całego zajścia i mam nadzieję że sprawa zakończy się w sądzie,zresztą to nie będzie pierwsza wizyta blachary w przybytku sprawiedliwości,jak niektórzy z was pamiętają sprawę niejakiego Mieszka.Takie indywidua jak silikonowa dmuchana lala trzeba tępić,wiem że galeriany będą niepocieszony ale to ich problem...

 • kasini

  Oceniono 55 razy 47

  oto cała doda. pokazala jaka jest kobietą ze wsi, bez kultury i klasy !!!

 • poszukujezony

  Oceniono 49 razy 39

  widze ze doda nadal zazdrosna o majdana... zalosne:)

 • artyyysta

  Oceniono 46 razy 38

  to co sie wydarzylo, po raz enty potwierdzilo, ze ta kobieta nie ma klasy. pewnie znajda sie tacy, co beda widziec w jarosinskiej osobe, ktora chce sie wypromowac na dupie dody, ale niestety to nie ejst prawda. fakty mowia same za siebie. nie ejst to pierwsz raz, jak ta idiotka pokazuje swoje kompleksy w postaci wladzy. za duzo w tym prochow i alkoholu. dla mnie ta cala doda moze sie skonczyc, ale tak nie bedzie, z latwoscia przybierze wizerunek matki teresy i gawiedz znowu uwierzy, jaka ona dobroduszna, a ta sytuacja to tylko prowokacja. jesli jarosinska bedzie madra, to mzoe obalic mit krolowej. jestem za nia. dosyc juz prostactwa i wsi na poslkiej scenie.

 • xaxa

  Oceniono 40 razy 36

  Chyba rok temu DODA zniszczyła medialnie los dziecka narzeczonej Tymochowskiego. To też było wstrętne,wszyscy oburzeni i NIC tej pindzie sie nie stało. Nikt nie złożył do sądu donosu,ludzie boją się sądzić z ta zdzira,bo to czas i nerwy stracone, bo prawo i policja,sądy są dziwnie łagodne wobec tej silikonowej zdziry, i tak skończyło się to łagodne patrzenie na jej wybryki przez polski wymiar sprawiedliwości.Nie reagowano,gdy szydziła z Salety w programie obscenicznymi słowami,gdy biła jakiś raperów w windzie,gdy znęcała sie w mediach nad bezbronnym dzieckiem.......To my widzowie musimy powiedzieć STOP,stop pogardzie ,chamstwu,wulgarności i agresji !

 • boczeknamasle

  Oceniono 34 razy 32

  Doda to w ogole nie kobieta, to wręcz zaprzeczenie kobiecości. Tania chamka i tyle, dziwie się Nergalowi, tak jak i jej poprzedniemu, że chcieli być z kimś takim.

 • xaxa

  Oceniono 34 razy 32

  " Niech zdechnie na białaczkę " - W tym zdaniu zobaczyliście Dodę głupią,bezwzględną,wieśniarę,której poziom sięga bruku.Nawet lump z pod baru nie wymówił by takich okrutnych słów do kogokolwiek. Ta jej akcja z przeszczepami była tylko komercyjna,pozbawiona jakichkolwiek uczuć do Nergala i ludzi ! Po prostu promowała się na chorobie Adama i nawet może myślała,ze umrze, bo wtedy byłaby męczęnnicą ! W czasie jego choroby z sanatorium wysyłała wyuzdane zdjęcia,a ostatni jej NEKROFILIA powinna zwalić ludzi z nóg.Jej upadek na dno będzie teraz postępował szybko, bo jezeli ludzie i media nie odwróca się od tego typu osobnika tzn,że u nas nie ma poczucia prawa,moralności i zwykłej przyzwoitości w zachowaniu. Onet milczy na temat DODY i to już pokazuje grożne zachowania mediów.

 • yena

  Oceniono 37 razy 31

  Takie słowa jak "zdechniesz na białaczkę",albo,że pociąga ją nekrofolia/pociąg seksualny do zwłok/ powinien na zawsze znieść z życia publicznego tą nadmuchaną lalę. Takie zachowania i takie słowa są niedopuszczalne i niestety podciągają pod psychiatryk. Te wszystkie słowa i zachowania w kontekście walki Nergala z cięzką białaczką - powodują w nas zażenowanie,wzburzenie i wstyd,że tak może zachowywać się człowiek.Promocja na chorobie Nergala jest teraz widoczna gołym okiem i żadnej miłości do Adama Darskiego nie widzę od samego początku u DODY. W tym wszystkim obwiniam rodziców DODY,odpowiedzialnych za to kuriozalne stworzenie pozbawione wszelkich zahamowań.

 • kasini

  Oceniono 35 razy 29

  gdyby nie Majdan bysmy dody nie znali widac ze tęskni za swoja *pałeczką Majdanową* :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX