Racewicz o mężu: Był jak młody bóg

Idealny ojciec, idealny mąż.
Racewicz wspomina męża Dziennikarka opowiada o życiu po stracie ukochanego Joanną Racewicz straciła męża w katastrofie smoleńskiej. W rozmowie z Tomaszem Lisem dziennikarka wspominała o tym jak wyjątkowym człowiekiem był Paweł Janeczek Rzadko można obejrzeć tak poruszający wywiad, jak ten, który Tomasz Lis przeprowadził z Joanną Racewicz. Dziennikarz nie szukał sensacji. Po prostu pytał i nie przerywał. Racewicz kilkakrotnie powstrzymywała się od płaczu. 10 kwietnia zawalił jej się świat. W katastrofie smoleńskiej straciła ukochanego męża. Paweł Janeczek był szefem ochrony prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Paweł był postawny, przystojny, delikatny. Miał ciało jak młody bóg. Syn był z taty bardzo dumny. Nie wiem czy na świecie są jeszcze tacy mężczyźni. Mam co do tego duże wątpliwości - powiedziała Racewicz. Dziennikarka wspomniała również, że jej 2-letni syn Igor powiedział ostatnio: "Mama jest, ja jestem, taty nie ma".

Rzadko można obejrzeć tak poruszający wywiad, jak ten, któryTomasz Lis zrobił z Joanną Racewicz. Dziennikarz nie szukał sensacji. Po prostu pytał i nie przerywał. Racewicz kilkakrotnie powstrzymywała się od płaczu. 10 kwietnia zawalił jej się świat. W katastrofie smoleńskiej straciła ukochanego męża, Pawła Janeczka. Teraz samotnie wychowuje syna Igora.

Syn był z taty bardzo dumny. Paweł był postawny, przystojny, delikatny. Miał ciało jak młody bóg. Nie wiem czy na świecie są jeszcze tacy mężczyźni. Mam co do tego duże wątpliwości - powiedziała Racewicz.

Joanna wspomniała również, że jej 2-letni syn Igor powiedział ostatnio: "Mama jest, ja jestem, taty nie ma".

 

Paweł Janeczek zwany Janosikiem był szefem ochrony prezydenta Lecha Kaczyńskiego:


Paweł Janeczek, Lech Kaczyński


Sancita

 

Zobacz także:

"Przy grobach ofiar katastrofy hałasują i jedzą popcorn"

Racewicz wciąż kocha zmarłego męża

Joanna Racewicz wraca do "Panoramy"