Kwaśniewska najpiękniejszą żoną polityka!

Zaskoczeni?
Kwaśniewska najpiękniejszą żoną polityka Zaskoczeni? Jolanta Kwaśniewska została wybrana przez internautów najpiękniejszą żoną polskiego polityka. Kolejne miejsca w sondażu zajęły Anna Olejniczak i Monika Nowak. Jolanta Kwaśniewska od lat uchodzi za ikonę stylu. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ma wielu sympatyków, którzy twierdzą, że piękniejszej prezydentowej już nigdy nie będziemy mieli. Również użytkownicy Plotka są podobnego zdania. W naszym sondażu na najpiękniejszą żonę polityka zwyciężyła właśnie Jolanta Kwaśniewska. Drugie miejsce zajęła piękna żona Wojciecha Olejniczaka z SLD, Anna. Na trzeciej pozycji uplasowała się żona polityka PO Sławomira Nowaka, Monika. Gratulujemy wszystkim pięknym paniom! I ich mężom.

Jolanta Kwaśniewskaod lat uchodzi za ikonę stylu. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ma wielu sympatyków, którzy twierdzą, że piękniejszej prezydentowej już nigdy nie będziemy mieli. Również użytkownicy Plotka są podobnego zdania. W naszym sondażu na najpiękniejszą żonę polityka zwyciężyła właśnie Jolanta Kwaśniewska:

 

 

Drugie miejsce zajęła piękna żona Wojciecha Olejniczaka z SLD, Anna. Na trzeciej pozycji uplasowała się żona polityka PO Sławomira Nowaka, Monika. Gratulujemy wszystkim pięknym paniom! I ich mężom.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Najpiękniejsze żony polityków

Wpadka Kwaśniewskich na wizji