Możesz kupić gadżet gwiazdy!

Dody, Natalii Lesz, Edyty Górniak, Joli Rutowicz czy Radka Majdana.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już zagrała. Ale zbieranie pieniędzy nie zakończyło się wcale z wybiciem 24.00. Cały czas trwają aukcje internetowe, w tym kilka zorganizowanych przez PLOTKA wspólnie z gwiazdami. Doda, Edyta Górniak, Natalia Lesz, Jola Rutowicz i Radosław Majdan przekazali za naszym pośrednictwem mnóstwo ciekawych, a przede wszystkim UNIKALNYCH gadżetów na licytację.

 

Doda przekazała pejcz z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", misia z którym wygrała Sopot Hit Festiwal 2008 oraz swój identyfikator z londyńskiego stadionu Wembley. Do tego koncertowy kalendarz i kartki z autografami. Cały zestaw możecie licytować pod tym LINKIEM.

 

Natalia Lesz postanowiła przekazać rzeczy nie tylko unikalne, ale i praktyczne. Gwiazda podarowała dwie bluzy. Jedną czerwoną, drugą białą. Obydwie z napisami I love NL. Pokazać się w takim ciuszku to najwyższy faktor lansu, zwłaszcza że zostały one wykonane specjalnie na sylwestrowy występ Natalii. Bluzę białą możecie licytować pod tym LINKIEM. Bluzę czerwoną licytujcie pod tym LINKIEM.

 

Edyta Górniak również się postarała. Gwiazda podarowała na aukcję naszyjnik z logotypem EG. Co ciekawe istnieją tylko dwa egzemplarze tego naszyjnika. Jeden ma artystka, a drugi może należeć właśnie do ciebie! W skład zestawu wchodzą również kartki z osobistymi życzeniami od Edyty Górniak. Możecie go licytować pod tym LINKIEM.

 

Jola Rutowicz przekazała na aukcję dwa naszyjniki. Pierwszy jest z... żelków i słodkich pianek. Gwiazda pojawiła się w nim na gali "Vivat (Nie) Najpiękniejsi 2010" u Szymona Majewskiego. Drugi naszyjnik (tradycyjne materiały) z kolei, Jola zamówiła u znanej kreatorki biżuterii Anny Dunin. Takiej biżuterii nie kupicie w żadnym sklepie. Oba możecie natomiast wylicytować pod tym LINKIEM.

 

Radek Majdan zadbał, by nie tylko kobiety znalazły coś na naszych aukcjach. Piłkarz przekazał swoją oryginalną koszulkę z autografem oraz piłkę z podpisami wszystkich zawodników Polonii Warszawa. Do tego dwie wejściówki na mecz Polonii z Górnikiem Zabrze, który odbędzie się 26 lutego. Cały zestaw do kupienia pod tym LINKIEM.

 

Jak sami widzicie udało nam się zdobyć naprawdę cenne gadżety. Gwiazdy wykazały się wyjątkową kreatywnością i hojnością. Teraz wasza kolej. Możecie mieć fantastyczne rzeczy, jednocześnie pomagając fundacji WOŚP. Wszystkie aukcje znajdziecie pod tym LINKIEM.

 

 

Redakcja Plotek.pl