NAGA Miko zachęca do...

Aktorka wie, jak sprzedać produkt.
Naga Miko zachęca do... Aktorka wie, jak sprzedać produkt. Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela. Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Ta zasłynęła nagimi sesjami dla PETA, organizacji ratującej zwierzęta. Iza również chce ratować, ale Ziemię. Dlatego za pośrednictwem marki EkoMiko zachęca do ekologicznego trybu życia. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela. Gwiazda zamierza na swojej ekopasji zarabiać. Zaczęła więc sprzedaż zielonych świeczek. Na czym polega ich niezwykłość? Otóż zostały wykonane z wosku pochodzenia roślinnego, szkło pochodzi z recyklingu, opakowanie zrobiono z nasion dzikich roślin a do tego jest biodegradowalne... Opis materiałów z których wykonano zieloną świeczkę, są równie powalające jak cena, która wynosi 69 dolarów, czyli ponad 200 zł!

Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Ta zasłynęła nagimi sesjami dla PETA, organizacji ratującej zwierzęta. Iza również chce ratować, ale Ziemię. Dlatego za pośrednictwem marki EkoMiko zachęca do ekologicznego trybu życia. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela.

 

Gwiazda zamierza na swojej ekopasji  zarabiać. Zaczęła więc sprzedaż zielonych świeczek. Na czym polega ich niezwykłość? Otóż zostały wykonane z wosku pochodzenia roślinnego, szkło pochodzi z recyklingu, opakowanie zrobiono z nasion dzikich roślin a do tego jest biodegradowalne... Opis materiałów z których wykonano zieloną świeczkę, są równie powalające jak cena, która wynosi 69 $, czyli ponad 200 zł!

 

 

 

fot. shopekomiko.com

 

 

 

Aik

 

 

 

Zobacz także:

Sukienka Izy Miko jest z...

Co Miko myśli o Alicji Bachledzie-Curuś?

Miko o wyciętych scenach: Ryczałam w samotności