NAGA Miko zachęca do...

Aktorka wie, jak sprzedać produkt.
Naga Miko zachęca do... Aktorka wie, jak sprzedać produkt. Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela. Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Ta zasłynęła nagimi sesjami dla PETA, organizacji ratującej zwierzęta. Iza również chce ratować, ale Ziemię. Dlatego za pośrednictwem marki EkoMiko zachęca do ekologicznego trybu życia. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela. Gwiazda zamierza na swojej ekopasji zarabiać. Zaczęła więc sprzedaż zielonych świeczek. Na czym polega ich niezwykłość? Otóż zostały wykonane z wosku pochodzenia roślinnego, szkło pochodzi z recyklingu, opakowanie zrobiono z nasion dzikich roślin a do tego jest biodegradowalne... Opis materiałów z których wykonano zieloną świeczkę, są równie powalające jak cena, która wynosi 69 dolarów, czyli ponad 200 zł!

Mieszkająca na co dzień w USA, polska aktorka Iza Miko idzie chyba w ślady rodaczki - Joanny Krupy. Ta zasłynęła nagimi sesjami dla PETA, organizacji ratującej zwierzęta. Iza również chce ratować, ale Ziemię. Dlatego za pośrednictwem marki EkoMiko zachęca do ekologicznego trybu życia. Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela.

 

Gwiazda zamierza na swojej ekopasji  zarabiać. Zaczęła więc sprzedaż zielonych świeczek. Na czym polega ich niezwykłość? Otóż zostały wykonane z wosku pochodzenia roślinnego, szkło pochodzi z recyklingu, opakowanie zrobiono z nasion dzikich roślin a do tego jest biodegradowalne... Opis materiałów z których wykonano zieloną świeczkę, są równie powalające jak cena, która wynosi 69 $, czyli ponad 200 zł!

 

 

 

fot. shopekomiko.com

 

 

 

Aik

 

 

 

Zobacz także:

Sukienka Izy Miko jest z...

Co Miko myśli o Alicji Bachledzie-Curuś?

Miko o wyciętych scenach: Ryczałam w samotności

Więcej o:
Komentarze (64)
NAGA Miko zachęca do...
Zaloguj się
 • predent

  Oceniono 25 razy 19

  I dobrze. Ma dziewczyna pomysł.

 • fuckklische

  Oceniono 21 razy 19

  69 $? no to wypas. Trzeba caly karon kupic, na zapas... To sie nazywa ekologia? Fajnie, a ja myslam, ze to biznes.

 • sansa

  Oceniono 28 razy 18

  Po wszystkich graficznych obróbkach Miko już nie jest Miko.

 • kasiula...

  Oceniono 24 razy 18

  czy żeby sprzedać coś eko trzeba się rozbierać?!!!! jeśli tak ma być to już widzę te reklamy np. twarożek z mleka z ekologicznej hodowli bydła i goły rolnik dojący krowy... napewno byłoby śmiesznie

 • korneliaa

  Oceniono 22 razy 14

  pomysł bardzo fajny , Iza ładna ale po co ktoś miałby kupować świeczkę za ponad 200 zł ????

 • darkneswolf

  Oceniono 15 razy 13

  Wzięła udział w sesji nago zasłonięta ciałem modela
  ale gdzie ta nagość?

 • pandzik

  Oceniono 14 razy 12

  Dobrze, że ma wszystkie ręce! Taki PS.

 • fobos

  Oceniono 21 razy 11

  Bardzo ładna polska dziewczyna więc i ładne zdjęcia...

 • dwunastnica

  Oceniono 18 razy 10

  Zaraz mu plecki okopci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX